Мірек Боднар : ще, ще, ще, не зупиняйся! : Купити книжку.

Список книгарень де можна купити книжку Мірек Боднар. ще, ще, ще, не зупиняйся!.
 
Мірек Боднар : ще, ще, ще, не зупиняйся! : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Мірек Боднар "ще, ще, ще, не зупиняйся!" (фото 1)
ще, ще, ще, не зупиняйся!

Мірек Боднар

Лілея НВ, 2012. — 248 с.
— м.Івано-Франківськ. — Наклад 500 шт.

Жанр:
Поезія
Збірки лірики

Анотація:
Тексти Мірека Боднара — це такий собі disorder у масштабі одного життя, в одній квартирі, в одному місті. В них повно самотності, яка переливається через край кожної чарки, яку йому подають у барі, коли він сидить і вкотре напивається. Але ще більше — інстинктів самознищення і самозбереження. І ще невідомо, який з них двох для нього важливіший.

І якби всі його жінки (яких насправді не так уже й багато, можливо, одна) не завдавали йому таких солодких до нудоти переживань, він мав би їх вигадати і записати (і жінок, і переживання), а потім, скориставшись магією тексту, переживати все знову і знову, знову і знову.

Обожнюю жінок у Мірекових текстах. Його жінки — це волосся і руки, приправи і рухи, голоси і гілки. І в усьому цьому вони прекрасні — настільки, наскільки прекрасними можуть бути жінки вранці, коли ще сплять. Поки він не пішов. Бо він усе одно піде. І саме тому вірші Мірека схожі на «road-poetry» з усіма її атрибутами, автостопами і ландшафтами. Ці тексти неспішні й ліниві, але водночас драйвові і динамічні, в них проступає запах чогось дуже глибокого, того, чого зазвичай соромляться і ховають, того, від чого відводять очі.

Ялина Садовнікова

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Немає файлів для скачування.
Реклама
Rambler's Top100