Аркадій Поважний : Диверсант Повстанської Армії : роман : Анотація, уривок з книги.

Автор Аркадій Поважний. Диверсант Повстанської Армії : роман. У жанрах Історичне, Друга світова, Пропонується видавцям...
 
Аркадій Поважний : Диверсант Повстанської Армії : роман : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1428)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Аркадій Поважний "Диверсант Повстанської Армії : роман" (фото 1)
Диверсант Повстанської Армії : роман

Аркадій Поважний

— ФОП Корощенко О.М., 2010. — 383 с. — (Серія: СМв № 040 від 21.04.2010).
— м.Суми. — Наклад 1546 шт.

ISBN: 978-966-2490-0105
ББК: 84

Жанр:
Історичне
Друга світова
Пропонується видавцям

Анотація:
У романі на прикладі головного героя оповідається про долю окремо взятої постаті, що пережила початок ставлення радянсько-більшовицької окупації України. Пережиті жахіття голодомору, раннє сирітство, тавро ізгоя у вузькому соціумі. Доля закинула головного героя до ворогів більшовиків - до спецслужб фашистської Німеччини, у яких він належно навчається, а також має змогу пройти спецшколу при НКВД, а згодом використовувати набуті навички проти вчорашніх вчителів у лавах "армії без держави" - Українській Повстанській Армії.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

1.
Обер-лейтенант Макс Трейндлер стояв обабіч смуги перешкод, спостерігаючи за курсантами, які тренувались. Їх інструктував старшина Микола Костюшко, заступник обер-лейтенанта.
Нашивки на однострої Трейндлера свідчать, що він належить до українського легіону. Служить у дивізії східних добровольців. На кубанці – овальна кокарда жовтого кольору на блакитному тлі. Жовто-блакитна нарукавна нашивка з написом «UKRAINE» і білим тризубом. А Костюшко, як і шестеро курсантів, удягнений у червоноармійську уніформу, носив нашивки червоноармійського старшини, німці до нього звертались відповідно до табелів ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100