Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних. www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
"Склянка Часу*Zeitglas", №69 : літературно-мистецький журнал
Анатолий Крым
Александр Волков
Александр Носов
Влад Наслунга
Світлана Андрієнко
Багіра Ожеховська
Ольга Деркачова
Леонид Финкель
Александр Апальков
Олександр Боклаг
ПОЕЗІЯ:
Сніжана Слободянюк
Галина Литовченко
Валентина Костеньова
Безносенко Наталія
Ніла Висоцька
Алёна Сорокина
Олександр Царик
Вячеслав Пасенюк
Марія Сироткіна
Возіянов Микола
Александр Курапцев
Юрий Татаренко
Ірина Бігун
Марія Хімич (Сівоха)
Сергій Мисько
Ярослав Петришин
Дмитрий Сарматов
У березневому номері 69 журнал „Склянка Часу*Zeitglas” публікує оповідання Світлани АНДРІЄНКО „МІЙ ЯНГОЛ”, повість Олександра ВОЛКОВА „ПО НАУКЕ ”, новели Багіри ОЖЕХОВСЬКОЇ „МЕТЕЛИК”, Олександра БОКЛАГА „ЗНОВУ ХОЧУ В ПАРИЖ”.
Розділ Альтернативна проза представляє роман Анатолія КРИМА «УКРАИНСКАЯ КАБ(Б)АЛА» у якому великий Кобзар, дивом вилучений із минулого, прогулюється вулицями Києва, виходить на Майдан, де неподалік, на Козиному болоті, знаходилося його тимчасове житло, мчить в авто по дорозі в близький його серцю Канів… Що скаже великий ... [ Показати всю рецензію ]
поет, зіштовхнувшись із нашою дійсністю? Чи потрібний він сьогодні українській владі і київським обивателям?
У рубриці Вітчізняний роман завершено публікацію нового роману Олександра АПАЛЬКОВА „НРАВЫ ГОРОДА КА СПУСТЯ 10 ЛЕТ” та роману Вдада НАСЛУНГИ „ЧОРНІ СЛАНЦІ”.
ПОЕЗІЯ представлена творами Олександра КУРАПЦЕВА, Миколи ВОЗІЯНОВА, Дмитра САРМАТОВА, Ніли ВИСОЦЬКОЇ, Ярослава ПЕТРИШИНА Юрія ТАТАРЕНКА та новітніх молодих українських авторів.
У рубриці Сучасна поема побачив світ твір В`ячеслава ПАСЕНЮКА, „ОСТАТКИ ВОЗДУХА”, де автор між іншим пише:
Читайте мифы, чеканьте мысли.
Сметайте грифы, секреты, визы.
Кто ждёт навара, тот прав, наверно.
Был день Икара, не день – мгновенье.
Сочился воск слезами наземь.
Пусть ниже звёзд, но выше грязи.
Душа испеплилась в счастье мгновенном.
Мёртвыми петлями – кровь по венам.
А леса шелест исходит лирикой.
Эй, раскошельтесь на письма длинные!
У розділі закордонна проза друкується журнальний варіант твору Леоніда ФІНКЕЛЯ «НЕРВНЫЙ НАРОД».
Розділ Критики та есеїстики друкує нарис Ігоря МИХАЙЛИНА „ХАРКІВ СМІЄТЬСЯ”. Письменниця Любов ЦАЙ дає критичний огляд прозових творів Марека ТОРЕЦЬКОГО.
Галерея журналу представляє нові твори української художниці Марії ЧЕПЕЛЕВОЇ, та графічні роботи Олексія МАРТИРОСОВА, Мар`яни АНДРУСИШИН, Олександра ДЕЦА, Євгенії ВОЄВОДИ.
Прийшла весна, і знову до моїх рук потрапив журнал "Склянка Часу". Зігріває тепла обкладинка з сонячним ромашковим полем. Однак не піддавайтеся першому враженню. Якщо ви думаєте, що тексти в ньому будуть такі ж легкі й весняні, і хоча б на кілька годин ви зможете відволіктися від подій в Україні, то ні. Основна тематична лінія, як прозових, так і поетичних творів журналу, - Україна і її народ
Традиційно вас чекає продовження роману "Украинская каб(б)ала" А. Крима та фінальна частина роману-гротеску "Нравы города Ка спустя 10 лет" О. Апалькова. Презентовано також поетичні твори конкурсу "Чатує ... [ Показати всю рецензію ]
в століттях Чернеча гора". Що ж нового? Нестандартно підійшов до шевченківської теми С.Мисько: "Я сьогодні люблю Шевченка Тараса Григоровича…". І дійсно, якщо всі говорять абстрактне "люблю", то цей автор визначає конкретні часові рамки - сьогодні. Мабуть, настала мить, коли й ті, які раніше не читали Тараса Григоровича, мають взяти у руки "Кобзар" і полюбити Шевченка, щоб зберегти Україну.
Здивував іще один момент. Під цією конкурсною рубрикою надрукований дещо дивний вірш О.Курапцева "Страсти по Тарасу" з повним збереженням нецензурної лексики:
"Все билеты распроданы в кукольный цирк,
И скотинка мычит помаленьку.
На потертом портрете повисли усы:
Что ж, вы, су*и, похе*или неньку…".
В іншому шевченківська тематика переважно шаблонна - традиційні рими, українська символіка, споконвічне страждання, довгі, перевантажені рядки.
Із прози вподобалася коротка замальовка О.Деркачової "Любов у крові". Починаючи читати цей текст, нізащо не здогадаєшся, чим все закінчиться… "Нещодавно різала хліб і порізала палець, потекла кров чи любов", - цікаво роз-мірковує про сутність любові і її всепроникність авторка. А проте, нехай у вашому житті все не закінчується так сумно, як в цьому творі. Як саме? Читайте в новому номері журналу "Склянка Часу".
Нехай у вашому серці панують любов і весна, нехай вас надихають українські пейзажі художниці М. Чепелевої, що прикрашають обкладинку нового журналу. Літературно-мистецький журнал №69 побачив світ у видавництві "Склянка Часу", 163 сторінки, обкладинка
В весеннем номере 69 журнал "Склянка Часу*Zeitglas" публикует рассказы Влада Наслунги "Черные сланции", повесть Александра Волкова "По науке!" и другие.
В рубрике Отечественный роман продлена публикация нового романа Александра Апалькова "Нравы города Ка спустя 10 лет " и продолжена публикация романа Анатолия КРЫМА "УКРАИНСКАЯ КАБ(Б)АЛА".
ПОЭЗИЯ представлена произведениями Снежаны Слободянюк, Вячеслава Пасенюка, Николая Возиянова, Александра Курапцева, Юрия Татаренко, Ирины Бегун, Марии Химич, Дмитрия Сарматова и молодых украинских авторов.
Раздел Критики и эссеистики печатает обзор ... [ Показати всю рецензію ]
книг современных украинских авторов.
Галерея журнала представляет новые произведения украинской художницы Марины Чепелевой и графические работы Александра ДЕЦА, Алексея Мартиросова.