Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних. www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Октава : Музичний альманах
Апалькова Ірина, Шеверного Маргарита, Охріменко Віктор
(Переклад:
О.Апальков)
— Склянка Часу*Zeitglas,
2015.
— 108 с.
— (Серія: Музичний альманах).
— м.Канів. — Наклад 300 шт.
Музичний альманах ОКТАВА, як науково-популярна збірка, адресується широким колам шанувальників музики.
Її мета – популяризація розмаїття музичної культури України: нариси й розвідки про творчість українських композиторів (в першу чергу - композиторів-аматорів, без яких музичне життя будь якої країни не можна уявити), виконавців різних жанрів, фестивалі, конкурси, концерти, музичні вистави, проблеми молодіжного мистецтва, освіти, науки, музичне життя української діаспори тощо.
Лишаючись довідково-дослідним виданням, альманах ставить своєю метою поширення музичних знань та популярізацію самодіяльної музичної творчості.
Саме тому редакція надає преференції статтям, розвідкам, коли за даною темою популярна література відсутня. У деяких випадках статті можуть бути відтворенням маловідомих матеріалів, що стали бібліографічною рідкістю (публікації давнішніх періодичних видань, іноземні публікації, що не перекладалися українською мовою).
Примірники альманаху можна придбати післяоплатою 50 грн.
(плюс поштові витрати), замовивши книгу у видавництві zeitglas@ck.ukrtel.net
** Довідки за тел. (04736) 36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net
"Був весняний ранок 1979 року. До мене позвонив Володимир Івасюк. Говорив голосом, в якому бриніли неприховані нотки радісного вдоволення: щойно завершив пісню на мої слова «Калина приморожена» – і вона йому самому сподобалася. Запросив прослухати. У одній із аудиторій консерваторії наспівував сам, потім із колегами.
– Віддаю відразу кільком жіночим тріо, бо це ж для них. Висилаю до Києва, в Чернівці, Івано-Франківськ! Але через два тижні несподівана чорна звістка по непоясниме зникнення композитора, а потім і про загадкову смерть...
Пісні Володимира відразу ж були заборонені. То й «Калина приморожена» ... [ Показати весь уривок ]
чекала свого виконання аж до «гласності» та «перебудови». Але як уже її заспівали – то відразу кілька жіночих колективів.Мені гадалося, що це остання творча удача нашого пісенного таланту. Проте вияснилося, що за останній місяць він ще написав пісні на тексти Ростислава Братуня, Богдана Стельмаха, Степана Пушика. Чотири пісні за місяць – це своєрідний подвиг композитора, творчий злет – всупереч чуткам про душевний надлам митця. У всякому разі – лишилася ця пісня, одна з кращих у творчому надбанні композитора. Така вона і поміж багатьох пісень різних композиторів на мої слова...