Олександр Апальков, Проценко Микола, Дзюбенко-Мейс Наталія : Антологія сучасної новелістики та лірики України - 2015 : (Проза, поезії, есеї, написані виключно у 2015 році.) : Рецензії в пресі.
Олександр Апальков, Проценко Микола, Дзюбенко-Мейс Наталія : Антологія сучасної новелістики та лірики України - 2015 : (Проза, поезії, есеї, написані виключно у 2015 році.) : Рецензії в пресі
Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних. www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Антологія сучасної новелістики та лірики України - 2015 : (Проза, поезії, есеї, написані виключно у 2015 році.)
"Антологія сучасної новелістики та лірики України-2015”.
Це видання приурочене до Всесвітнього дня книги. Антологію буде передставлено
в рамках міжнародного фестиваля «Книжковий Арсенал»,
який відбудеться 20-24 квітня 2016 року у м.Києві.
Більш докладно про випуск АНТОЛОГІЇ-2015 на сторінці:
Автор рецензії: Вівчарик Назарій
(джерело:
Прочерк)
Міжнародний журнал та видавництво "Склянка Часу*Zeitglas" узяв участь у VI-му міжнародному фестивалі «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ», що відбувся у Києві із 20 по 24 квітня.
У рамках цього форуму проведено презентацію "Антології сучасної новелістики та лірики України” 2015, куди увійшли твори авторів з України та світу.
Зліва направо: художник (автор ілюстрацій журналу СЧ№77) Віктор Ковальов, Олександр Апальков (редактор журналу СЧ), Ігор Романовський (скульптор), художник Олександр Кольцов.
Разом із цим, протягом виставкових днів міжнародним літературно-мистецьким журналом "Склянка Часу*Zeitglas" ... [ Показати всю рецензію ]
було представлено творчій колектив журналу, книги авторів та презентовано нові проекти видавництва.
«Склянка Часу*Zeitglas» співпрацює із "Книжковим Арсеналом" три роки поспіль.
Цьогоріч із закордонних гостей було запрошено до Книжкового Арсеналу перекладічів Хельгу Хомутину (м.Різа, ФРН.), письменника Вернера Абреша (м.Везель, ФРН), журналіста Манфреда Вельцеля (м.Мьонхенгладбах, ФРН).