Октава №7 : музично-теоретичний альманах
Олександр Апальков, Ірина Апалькова, Позняк Надія
(Переклад:
Апальков Олександр)
— Склянка Часу*Zeitglas,
2019.
— 60 с.
— (Серія: музичний альманах).
— м.Канів. — Наклад 300 шт.
Можливість автографа.
Жанр:
— Альманахи
— Пізнавальна література
— Мистецькі книжки
Анотація:
ЗМІСТ
Нариси:
Ірина Апалькова Сьомий випуск альманаху
Маргарита Гасанова Неразлучные друзья
Віталій Кирпатовський Співає Олена Костюк
Єфімов Андрій Пісні
Ірина Апалькова Музичні події Ukrainian ID
Лідія Яцкова Музика моря і вічність поета
Микола Кульбовський Дорога до Бога і до себе
Пісні:
Пісні Лідії Яцкової на вірші Анни Ахматової
Романс Оксани Узікової на вірші Івана Франка
Ноти:
Бабье лето (Е. Костюк)
Звенящая печаль (М. Гасанова – Е. Костюк)
А мне осталось (М. Гасанова)
Квіти осені (В. Кирпатовський)
Тріо фей (В. Кирпатовський)
Астроюбилей-50 (В. Кирпатовський)
Паруса (К.Шердиц – А.Ефимов )
Хочу (М.Гасанова – А.Ефимов)
Песня о песне (А.Ахматова – Л.Яцкова)
У облака (А.Ахматова – Л.Яцкова)
Зачем? (А.Ахматова – Л.Яцкова)
На берегу реки (А.Ахматова – Л.Яцкова)
Разлука (Н.Позняк – Г.Володько)
Сни (Н.Позняк – Г.Володько)
Сніг (Н.Позняк – Г.Володько)
Примірники альманаху можна придбати післяоплатою 60 грн. + вартість пересилки УКРПОШТОЮ,
замовивши книгу у видавництві
zeitglas@ck.ukrtel.net
Лінк із зображенням книжки:
|
Ірина Апалькова
Музичні події міжнародного форуму Ukrainian ID 2018
Демократичне суспільство складається з громадян, які визнають певну культуру, незалежно від їхнього етнічного походження чи конфесії. Саме це пропагували учасники першого економічно-гуманітарного форуму Urainian ID, який за ініціативи президента Фонду гуманітарного развитку України Наталії Заболотної та дієвій підтримці різних громадських організацій, підприємницького кластеру та ряду ЗМІ, відбувся у Каневі.
У прагненні до утвердження суспільних цінностей та принципів демократії, Форум Ukrainian ID покликаний генерувати ... [ Показати весь уривок ]
нові смисли, економічний та соціокультурний поступ, сприяти виробленню та впровадженню ефективних моделей співіснування суспільств і держав в період глобальної невизначеності.
Однак, окрім головних панелей з економіко-політичних дискусій, форум включав і фестиваль сучасних мистецтв «Доба Шевченка».
У такий спосіб на цілу добу з 7-8 липня 2018 місто Канів перетворився на великий культурний майданчик, на якому вирував масштабний благодійний фестиваль SHEVAFESТ.
Головна мета Фестивалю – об`єднання людей через культурні події. В рамках мультидисциплінарного фестивалю відбувся ряд культурно-мистецьких подій в сферах музики, літератури, кіно, театру, візуального мистецтва.
На 5 локаціях 24 години нон-стоп звучала сучасна та автентична музика, читали прозу та вірші, демонстрували кіно про Шевченка та Канів, провадилися виставки сучасного мистецтва.
На літературному майданчику цілий день тривали виступи та автографсесій відомих літераторів: Олександра Апалькова, Леся Подерв’янського, Володимира Єременка, Володимира Цибулька, Станіслава Стеценка, молодих поетів з різних областей України.
Мультимедійне 55-ти хвилинне документальне шоу #freeshevchenko, що відбулося у довгобуді приміщення «Шевченківського культурного центру» тендувало до занурення у пошуки відповідей на питання, чому саме у Каневі, у серці України, вже 34 роки поспіль не завершується спорудження загальнодержавного значення. Водночас це шоу розкривало глядачам зовсім іншого Шевченка – художника та поета європейського контексту та значення, невідомого власне в самій Україні, попри розтиражований образ батька Кобзаря, та пам’ятники по всій країні.
#freeshevchenko – новий сучасний формат презентації документального розслідування: перформанс-шоу, що поєднав у собі факти дослідження, графіку та картини Шевченка з музикою Бетховена, Ліста, Леннона та Курта Кобейна, Романа Коляди та Джакомо Россіні. Автори поєднали живе виконання музики з прямою мовою текстів самого поета та його сучасників, трансформуючи маловідомі факти та історії, щодо особистості та осмисленню постаті Шевченка у сучасному контексті. Проект був задуманий і розпочатий режисером Євгеном Степаненком, зреалізований разом з композитором Романом Колядою та художником Ксенією Шинкарук у співдії із спеціалістами Національного музею Тараса Шевченка.
Спеціальним гостем головної сцени фестивалю, що розташувалася на міському стадіоні, став легендарний Лірой Торнгілл ex-PRODIGY. Відомий англієць вперше приїхав до Канева.
Окрім Ліроя на благодійному фестивалі SHEVAFEST виступали відомі музиканти з України та закордону: інтернаціональний бенд TANA, Dj Ivano Collalti (Iталія) Pandorum feat Charm Summers, Dj VovKing.
Прикрасою фестивалю став виступ молодого гурту ASTORION.
Майстерньо відіграли сешн-сети Анатолій Тапольский (Dj Tapolsky) та Олег Скрипка (Dj O’Skrypka).
Увесь прибуток з продажу квитків було спрямовано на завершення будівництва «Шевченківського культурного центру»... [ Згорнути уривок ]
|