Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних. www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Відчуття руху сучасного суспільства відбивається і в одинадцятому винпуску нашого альманаху. Композитори, музиканти, музикознавці та педагоги реагують на соціальні події піднесеною творчістю, продовжуючи напрямок, заявлений із самого початку –створення незалежного музичного видання. Адже від першого й до нинішнього числа змістовне наповнення кожного випуску дієво пробує змінити навколішнє наше культурницьке середовище. Це виявляється у нестримних ніякими пандеміями спробах подальшої гармонізації життєвого простору – у нових піснях, у відновленні культурних традицій, у загально-освітніх оригінальних заходах.
Не має значення де і в який проміжок часу відбувається творча реакція на події людського життя. Адже, попри кордони й час надхненням творців музики неупинно подається саме звукова модель гармонійного світу. Поширити цю справу й беруться автори цієї збірки.
Тут нема творів «випадкових» людей. Єднаючи у собі дві складові: теоретичну і практичну, «ОКТАВА» й далі торить свій шлях...
Запрошуємо до співпраці, чекаємо на пропозиції від композиторів, музикознавців, критиків, експертів, керівників художньої самодіяльності, всіх, кому музичне життя України дарує радість.
Відчуття руху сучасного суспільства відбивається і в одинадцятому його випуску, який щойно побачив світ. Творчі люди з різних усюд: композитори, музиканти, музикознавці та педагоги реагують на соціальні події піднесеною творчістю, продовжуючи напрямок, заявлений із самого початку – створення незалежного музичного видання. Адже від першого й до нинішнього числа змістовне наповнення кожного випуску дієво намагається змінити наше культурницьке середовище.
«Це виявляється, – зазначає редакторка пані Ірина Апалькова, – у нестримних ніякими пандеміями спробах подальшої гармонізації нашого життєвого ... [ Показати всю рецензію ]
простору – у нових піснях, у відновленні культурних традицій, у загально-освітніх оригінальних заходах… Не має значення де і в який проміжок часу відбувається творча реакція на події людського життя. Адже, попри кордони й час надхненням творців музики неупинно подається саме звукова модель гармонійного світу. Поширити цю справу й беруться автори цієї збірки.
Серед них такі відомі майстри, як композитор ізТуреччини Марина Денисенко-Сапмаз (нарис «КОНТРАБАС-ЕССЕ»),
Педагог із Харкова Надія Акимова (нарис Михайло Глінка в Харкові),
музикознавець зі Львова Анна Школьнікова (нарис ДО ЮВІЛЕЮ ПІАНІСТА І ПЕДАГОГА ЛЮДОМИРА ФІЛОНЕНКА) та інші. У випуску подано сценарії музичних вечорів відомого педагога Вінницького пед-центру Людмили Матяш. Нові пісні сучасних композиторів Лідії Яцкової, Геннадія Ліхтера на слова Олени Грудзинської, Івана Йова, Яра Славутича, Ніни Шмурікової та ряд інших новітніх нотних записів.
А добірка поетичних творів вже стала традиційним доповненням альманаху – розділом «На розгляд композиторам».
Тут нема дописів «випадкових» людей. Тож, єднаючи у собі дві складові: теоретичну і практичну, «ОКТАВА» й далі торить свій шлях.
У новому числі подано матеріал із різних регіонів нашої держави та закордоння. Тому, вже традиційно, рекомендуємо читачам несуєтного ознайомлення із змістом цього випуску.
Передає наш кореспондент.