|   
					Книголюбам пропонуємо
					купить мебель 
					для ваших книг. 
					Шафи зручні для всіх  видів книг,
					окрім електронних.
					www.vsi-mebli.ua    
					
					Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому  нам  доводиться давати рекламу, щоб підтримувати   сайт  проекту. Але ж Вам  не складно буде  подивитись її? Натискати  на ці посилання  зовсім необов’язково , але якщо Вам  щось впало до вподоби  - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
					
				 | 
	|
 
		| Сірий 
														Анатолій Федь						 
						— Видавець Маторін Б.І.,
				2010.
		— 284 с.
				— м.Слов'янськ. — Наклад 1000 шт.
 
							 ISBN: 978-966-1554-36-7 ББК: 84(4Укр)6 
		 Жанр:— Філософський роман — Філософське, релігійне
 
 
		 Анотація:У центрі роману герой, якого намалювала уява та спонукала до літературного життя фантазія читача. Порушені проблеми й зображені характери заохочують осмислити життя у двох напрямах виміру – по горизонталі – у Світі Бування (минуле, теперішнє, майбутнє) і по вертикалі, у метафізичних світах (Світ Едему, Світ Парнасу, Світ Козлів). Перетин реального й метафізичного утворює уявний хрест, у якому відсутній замкнений простір, що підкреслює відкритість центру чотирьом напрямкам світу, тобто відкритість середини (центру) всім реальним і уявним світам, які живуть в людині.
 Композиція роману за принципом рівнобічного хреста зумовлена ускладненістю життя в глобалізованому світі, сутнісними принципами побудови міфопоетичних, релігійних систем. Усе це дає можливість вивести читача на таку орбіту людської чуттєвості, перебуваючи в якій не читач буде читати книгу, а книга читатиме читача.
 Можливу схожість імен і подій з реальними фактами слід вважати випадковими.
 | Лінк із зображенням книжки: | 
 
 
	
		| Немає файлів для скачування. |  |  |  |