Володимир Погорецький, Михайло Слабошпицький, Тарас Федюк, Євген Баран, Теодозія Зарівна, Ігор Павлюк, Василь Слапчук, Павло Гірник, Степан Процюк, Борис Щавурський, Маріанна Кіяновська, та ін. : Золота пектораль : Літературно-мистецький та громадсько-публіцистичний часопис : Рецензії в пресі.
Володимир Погорецький, Михайло Слабошпицький, Тарас Федюк, Євген Баран, Теодозія Зарівна, Ігор Павлюк, Василь Слапчук, Павло Гірник, Степан Процюк, Борис Щавурський, Маріанна Кіяновська, та ін. : Золота пектораль : Літературно-мистецький та громадсько-публіцистичний часопис : Рецензії в пресі
Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних. www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Золота пектораль : Літературно-мистецький та громадсько-публіцистичний часопис
Володимир Погорецький, Михайло Слабошпицький, Тарас Федюк, Євген Баран, Теодозія Зарівна, Ігор Павлюк, Василь Слапчук, Павло Гірник, Степан Процюк, Борис Щавурський, Маріанна Кіяновська, та ін.
— Літературно-мистецьке об'єднання "Пектораль",
2012.
— 200 с.
— м.Чортків. — Наклад 500 шт.
У третьому числі журналу (20, 2012) — інтерв’ю з Мирославом Дочинцем, Тарасом Прохаськом, Степаном Процюком, проза Мирослава Дочинця, Володимира Лиса, Богдана Мельничука, Дмитра Білого, Оксани Бойко, Андрія Малащука, поезія Ігоря Павлюка, Василя Шкургана, Тараса Девдюка, Станіслава Бондаренка, Андрія Любки, Володимира Дячуна, Романа Вархола.
У розділі ДЕБЮТ - поезія Євгенії Люби, Світлани Богдан, Мирослава Лаюка. У розділі З ПЕРЕКЛАДІВ – Оскар Вайлд. Адам Загаєвскі, Марцін Свєтліцкі, Яцек Подсядло. АФГАНСЬКИЙ АПОКАЛІПСИС – Сергій Дзюба. ЕСЕЇСТИКУ презентують Степан Процюк, Богдан Чепурко, Олександр Стусенко, Андрій Любка, Наталя Пасічник. У ПОСТАТЯХ - Євген Сверстюк, Раїса Лиша. КРИТИКУ презентує Євген Баран, Сергій Ткаченко, Олександр Клименко, Богдан Пастух.
Розділ МИСТЕЦТВО містить статтю Рити Квач, Ігоря Фарини, Марії Чумарної. І завершує випуск стаття о. Василя Погорецького у розділі ДУХОВНІ ОБЕРЕГИ.
15 вересня у межах 19 Міжнародного «Форуму видавців у Львові» відбулася публічна інтеракція – презентація Всеукраїнського часопису «Золота Пектораль». За словами модератора заходу Юлії Починок, «зустріч була неальбомною і небанальною».
Розпочав приємну розмову заступник голови Львівської обласної організації Спілки письменників України Олександр Гордон. Він розповів про історію заснування часопису і те, як редколегія й автори сьогодні фахово й цікаво доносять до читача новинки літературного світу України.
Журнал «Золота Пектораль» широко відкриває свої обійми і для іноземних авторів. Тож ... [ Показати всю рецензію ]
до зустрічі долучився гість з Болгарії Димитр Христов і подарував відвідувачам неповторну пісню у власному виконанні. Перекладачем гостя була Анна Багряна, яка презентувала вірші Димитра Христова у своєму перекладі українською, а також зачитала власні поетичні тексти.
На презентацію часопису також завітав автор відомого роману «Троянда ритуального болю» Степан Процюк і поділився враженнями від «Золотої Пекторалі». Член редакційної колегії журналу Наталя Пасічник розповіла історію цієї бароково-розкішної назви – «Золота Пектораль» і висловила бажання щодо того, щоб видання стало періодичним.
Заступник редактора газети «Літературна Україна» Станіслав Бондаренко висловив опінію: «коли будуть такі журнали, як «Золота Пектораль», то можна вірити в майбутнє української літератури». Звісно, цьому літературному дітищу автори і читачі завдячують передусім редактору видання Володимиру Погорецькому та заступнику редактора Євгену Барану.
Часопис «Золота Пектораль» дає дорогу і молодим авторам. Гості зустрічі насолоджувалися поезією Василя Карп’юка, Наталі Ткачик, Христини Козловської, Катерини Оніщук. Павло Щириця зазначив, що журнал формує особливу ауру, і висловився словами М. Вінграновського, що цікаві автори – це ті, з якими є про що говорити при багатті.
Попри те, що журналу 5 років, 2 роки вже існує сайт. І «Золота Пектораль» незабаром стоятиме в одному ряді з журналами «Сучасність» і «Кур’єр Кривбасу».
На завершення зустрічі вірші зачитували ті люди, які чи не найбільше докладають зусиль для того, щоб українці могли насолоджуватися сторінками «Золотої Пекторалі» - Олександр Гордон і Наталя Пасічник. А також насамкінець гості презентації відкрили для себе поезію модератора заходу – Юлії Починок.
Завершуючи словами Олександра Гордона, хочу сказати, що люди, які творять часопис «Золота Пектораль», «віднайшли інтуїцію серця» і вміло та щиро передають її своїм читачам.