Підсумки літературного конкурсу «Витоки».

Переможцем у номінації «Поезія» стала Ю. В. Мусаковська (Львів) за цикл поезій «Маленький Париж і великий кураж». Спеціальною премією «Майстерність» у цій номін...
 
Підсумки літературного конкурсу «Витоки»
Поточне
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Стаття
http://www.uosa.uar.net
Підсумки літературного конкурсу «Витоки»

Переможцем у номінації «Поезія» стала Ю. В. Мусаковська (Львів) за цикл поезій «Маленький Париж і великий кураж». Спеціальною премією «Майстерність» у цій номінації відзначені О. Вербицька та А. Познякова (усі – мешканці м. Львова). Також у цій номінації заохочувальні премії будуть надані А. Білому (м. Кривий Ріг Дніпропетровської області) та Ю. Скороді (м. Долина Івано-Франківської області).

Національний університет «Острозька академія» при фінансовій підтримці професора Манітобського університету Ореста Цапа та інформаційній підтримці газети газети «День» уже п’ятий рік поспіль проводять для молодих людей (віком від 14 до 28 років) літературний конкурс «Витоки». Цього року він відбувався в таких номінаціях: поезія, проза, фентезі, твори для дітей, драматургія, літературознавство і літературна критика. Участь у конкурсі беруть автори практично з усіх регіонів України і навіть з-за кордону, які пишуть українською мовою. Не був винятком у цьому плані і цьогорічний конкурс.

Журі конкурсу підбило його підсумки. Переможцем у номінації «Поезія» стала Ю. В. Мусаковська (Львів) за цикл поезій «Маленький Париж і великий кураж». Спеціальною премією «Майстерність» у цій номінації відзначені О. Вербицька та А. Познякова (усі – мешканці м. Львова). Також у цій номінації заохочувальні премії будуть надані А. Білому (м. Кривий Ріг Дніпропетровської області) та Ю. Скороді (м. Долина Івано-Франківської області).

У номінації «Проза» переможцем стала Г. Костенко (м. Одеса) за цикл оповідань «Медуза у хмарах». Заохочувальні премії у цій номінацї отримають А. Кравець (м. Ніжин Чернігівської області), К. Газізянова (м. Старокостянтинів Хмельницької області), Ю. Лисак (смт. Торчин Луцького району Волинської області).

Переможцем у номінації «Драматургія» стала О. Пухонська (м. Тернопіль) за п’єсу «Злодійка», а заохочувальну премію отримає Б. Ліпич (м. Кам’янець-Каширський Волинської області)

У номінації «Твори для дітей» - В. Назарук за оповідання «Коли я казку розкажу…». Премію «Майстерність» отримає П. Катеринич (с. Любиковичі Сарненського району Рівненської області). Заохочувальними преміями в цій номінації відзначені Н. Бондарчук (м. Дубляни Львівської області) та О. Гадецький (с. Соколово Червоноармійського району Житомирської області).

У номінації «Фентезі» вирішено не визначати переможця, а надати заохочувальні премії М. Рожанській (м. Черніїв Тисм’янецького району Івано-Франківської області) та І. Килютику (с. Терешківці Гороківського району Волинської області)

Переможцем у номінації «Літературна критика» став М. Якубович (м. Нетішин Хмельницької області) за розвідку «Слово не просто так: література «острову арабів». А заохочувальні премії в цій номінації отримали О. Бєлявцева (м. Красилів Хмельницької області), Р. Жаркова (с. Лати Перемишлянського району Львівської області), М. Карповець (м. Березне Рівненської області) та Н. Круглик (с. Білашів Здолбунівського району Рівненської області).

Як бачимо географія переможців залишається досить широкою. Хоча переважають представники україномовних регіонів. В принципі, це зрозуміло. Цього разу досить потужно була представлена поезія молодих людей з Львівщини.

Роботи переможців, а також тих учасників конкурсу, які отримали премію «Майстерність», будуть опубліковані в п’ятому випуску альманаху «Витоки». Нагородження переможців, а також учасників конкурсу, які отримали спеціальні та заохочувальні премії, відбудеться в Національному університеті «Острозька академія» 16 листопада о 12.00 у залі засідань вченої ради.

На жаль, всеукраїнський конкурс «Витоки», який зорієнтований на виявлення та підтримку літературних талантів серед української молоді, залишається чи ж не єдиним конкурсом такого типу. Хотілося б, щоб в Україні ситуація змінилася у цій сфері. Тому що, справді, талановитої молоді в нас чимало. Однак на неї не дуже звертають увагу.

Національний університет
«Острозька академія»

 

Поділитись:
Реклама
Rambler's Top100