Юлія Мусаковська : біографія.

Юлія Мусаковська на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори Ю. Мусаковсь...
 
Юлія Мусаковська : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (323)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Мусаковська Юлія (фото 1)
Мусаковська Юлія (фото 1)
Мусаковська Юлія (фото 4)
Юлія Мусаковська

м.Львів, Львівська обл.

Епіграф:
"I am like an opening band for the sun" - Eddie Vedder

Сайт: www.facebook.com/jmusakovska


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (8) Гестбук (2)

Поетка, перекладач. Народилася 9 липня 1982 р. у Львові, де і мешкає. Ступінь магістра з відзнакою отримала на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І.Я.Франка. Працює в царині зв’язків із громадськістю.
Авторка збірок поезії "Полювання на тишу" (Тернопіль, "КРОК", 2014), «Маски» (Київ, «Смолоскип», лауреатська серія, 2011); "На видих і на вдих" (Київ, "Факт", 2010). Вірші перекладалися англійською, болгарською, російською та німецькою.
Лауреатка І премії Dictum від видавництва "Крок". Лауреатка ІІ премії конкурсу видавництва "Смолоскип" (2010), І премії ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100