Медвін, субота, 16-00.

13 листопада, в суботу, о 16-й годині на Медвіні (Інститут фізкультури, м. Республіканський стадіон) мені дали годину часу на презентацію сайту "Автура", але виходить на те, що бу...
 
Медвін, субота, 16-00
Поточне
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Стаття
Приходьте якщо що
Буквоїд
Приходьте якщо що
Медвін, субота, 16-00

13 листопада, в суботу, о 16-й годині на Медвіні (Інститут фізкультури, м. Республіканський стадіон) мені дали годину часу на презентацію сайту "Автура", але виходить на те, що буде дві презентації за ціною однієї (тобто безкоштовно): проекту Автура і піксельної книжечки Нариси бурси

Будемо вважати це попереднім оголошенням.

13 листопада, в суботу, о 16-й годині на Медвіні (Інститут фізкультури, м. Республіканський стадіон) мені дали годину часу на презентацію сайту "Автура", але виходить на те, що буде дві презентації за ціною однієї (тобто безкоштовно):

проекту Автура

і піксельної книжечки Нариси бурси

що одне одному не протирічить, бо проекти тісно пов'язані між собою.

Оголошу деякі підсумки і дані щодо безперспективності електронного книговидавництва в наших умовах. Жодних умовиводів, усі шампуні перевірено на їжачках на власному досвіді.

Запрошуються зацікавлені видавці, автори, читачі, книготорговці тощо.

Справжнє оголошення розміщу, коли мені скажуть, де саме це відбуватиметься, в минулому році нам віддали зал праворуч від входу у другому павільйоні.

Приходьте.

Поділитись:
Реклама
Rambler's Top100