Ващенко Юрій, Кудлай Наталя, Людмила Шевченко-Савчинська : Російсько-український та українсько-російський словник туристичних термінів : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Ващенко Юрій, Кудлай...
 
Ващенко Юрій, Кудлай Наталя, Людмила Шевченко-Савчинська : Російсько-український та українсько-російський словник туристичних термінів : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Ващенко Юрій, Кудлай Наталя, Людмила Шевченко-Савчинська "Російсько-український та українсько-російський словник туристичних термінів" (фото 1)
Російсько-український та українсько-російський словник туристичних термінів

Ващенко Юрій, Кудлай Наталя, Людмила Шевченко-Савчинська

— Медієвіст, 2013. — 124 с.
— м.Київ. — Наклад 500 шт.

Жанр:
Ігри та спорт
Мови

Анотація:
Спортивний туризм пов'язаний з обробкою великих обсягів текстової документації. Це географічна і краєзнавча література, путівники, карти, спеціальна література з техніки подолання перешкод. Особливе місце займають звіти про туристські походи, підготовані туристами і для туристів. А оскільки за своєю природою туризм пов'язаний з міжнаціональним спілкуванням, стає очевидною роль словників, що покликані його спростити.

Первинний масив слів і виразів укладений на підставі обробки основних документів спортивного туризму - Статуту Федерації, Положення про МКК, Правил проведення походів та змагань, Програми підготовки кадрів, а також широко розповсюджених туристських настанов (див. список літератури). Навіть побіжного знайомства з цією літературою досить, щоб помітити складнощі при спробах точної передачі змісту, однозначного вживання термінів, дотримання граматичних норм іншої мови.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія
Реклама
Rambler's Top100