Любов СЕРДУНИЧ : ІЗ НАРОДНОЇ КРИНИЦІ : Збірни сценавріїв народних і державних свят. Посібник для закладів освіти та культури : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжку Любов СЕРДУНИЧ. ІЗ НАРОДНОЇ КРИН...
 
Любов СЕРДУНИЧ : ІЗ НАРОДНОЇ КРИНИЦІ : Збірни сценавріїв народних і державних свят. Посібник для закладів освіти та культури : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Любов СЕРДУНИЧ "ІЗ НАРОДНОЇ КРИНИЦІ : Збірни сценавріїв народних і державних свят. Посібник для закладів освіти та культури" (фото 1)
Книжка Любов СЕРДУНИЧ "ІЗ НАРОДНОЇ КРИНИЦІ : Збірни сценавріїв народних і державних свят. Посібник для закладів освіти та культури" (фото 1)
Книжка Любов СЕРДУНИЧ "ІЗ НАРОДНОЇ КРИНИЦІ : Збірни сценавріїв народних і державних свят. Посібник для закладів освіти та культури" (фото 2)
ІЗ НАРОДНОЇ КРИНИЦІ : Збірни сценавріїв народних і державних свят. Посібник для закладів освіти та культури

Любов СЕРДУНИЧ

— БЕДРИХІВ КРАЙ, 2011. — 264 с.
— м.Городок. — Наклад 1000 шт.

Перевидання. Можливість автографа.
ISBN: 978-966-8572-63-0

Жанр:
Культурологічне

Анотація:
Збірник сценаріїв державних і народних свят є результатом багаторічної роботи просвітянки-краєзнавиці, учителя української мови та літератури, керівника народознавчого гуртка, журналіста Любови Сердунич. Це і спроба створити посібник заходів із власне українського народознавства з просвітницькою метою та задля духовного відродження України.
Видання призначене для вчителів ЗОШ, НВК, гімназій, культпрацівників, керівників фольклорно-етнографічних корлективів, народознавчих гуртків і всіх, хто прагне збагатити свій духовний світ.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Залиште відгук першим ...
Реклама
Rambler's Top100