Оксана Забужко, Ольга Кобилянська, Леся Українка, Ірина Вільде, Ніна Бічуя, Марія Матіос, Оксана Луцишина, Євгенія Кононенко : З непокритою головою : Українська жіноча проза : Рецензії в пресі.

 
Оксана Забужко, Ольга Кобилянська, Леся Українка, Ірина Вільде, Ніна Бічуя, Марія Матіос, Оксана Луцишина, Євгенія Кононенко : З непокритою головою : Українська жіноча проза : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Оксана Забужко, Ольга Кобилянська, Леся Українка, Ірина Вільде, Ніна Бічуя, Марія Матіос, Оксана Луцишина, Євгенія Кононенко "З непокритою головою : Українська жіноча проза" (фото 1)
З непокритою головою : Українська жіноча проза

Оксана Забужко, Ольга Кобилянська, Леся Українка, Ірина Вільде, Ніна Бічуя, Марія Матіос, Оксана Луцишина, Євгенія Кононенко

(Переклад: Віра Агеєва)

Комора, 2013. — 416 с.
— м.Київ. — Наклад 2500 шт.

Жанр:
Жіноче
Антології різних авторів
Феміністичне

Анотація:
У ХХ столітті жінки здебільшого перестали імітувати чоловічі голоси й інтонації, відмовилися від чоловічих псевдонімів і представили власний погляд на світ, власну ієрархію цінностей. У цій книжці зібрано новелістику найвідоміших авторок модерністської й постмодерністської доби. Йдеться про досвід емансипанток і революціонерок десятих років, зміну вартостей у міжвоєнний період, врешті, про складність пошуку нової ідентичності у пострадянські десятиліття.

Авторка передмови та упорядник - Віра Агеєва, професор, д. ф.н., лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

06.06.2015

Автор рецензії: Наталі Лебідь (джерело: Обозреватель)

У часи, коли зникають цілі медійні холдинги, коли закриваються книгарні і звужується інформаційний (не кажучи вже про інтелектуальний) простір, приємно побачити бодай щось, що вибивається з подібного тренду. Власне, слово "щось" не цілком підходить для звістки про успішний старт нового видавництва і одну з перших його ластівок – антологію жіночої прози "З непокритою головою".

Книгу видала "Комора", де головою наглядової ради є Оксана Забужко. Про саме видавництво в одному з інтерв’ю Забужко сказала так: "Зараз "Комора" робить головну комерційну ставку на мої книжки, бо це, мовляв, те, що ґарантовано ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100