Олександр Апальков, Вікторія Торон, Валерія Влащик : ВІСНИК III-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора" : спеціальне видання : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку О...
 
Олександр Апальков, Вікторія Торон, Валерія Влащик : ВІСНИК III-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора" : спеціальне видання : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Апальков, Вікторія Торон, Валерія Влащик "ВІСНИК III-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора" : спеціальне видання" (фото 1)
ВІСНИК III-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора" : спеціальне видання

Олександр Апальков, Вікторія Торон, Валерія Влащик

(Переклад: Олександр Апальков)

Склянка Часу*Zeitglas, 2015. — 132 с. — (Серія: ВІСНИК міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора").
— м.Канів. — Наклад 300 шт.

Можливість автографа.
ББК: 84 (4-Укр.-Рос) 6-5

Жанр:
Поезія

Анотація:
III Конкурс на кращий поетичний твір громадянського спрямування був оголошений 01 лютого 2015 року та тривав до 30 травня 2015 року.
Це літературне змагання поетів відбувалося відповідно темі
«Обніміться ж, брати мої»
і полягало у висвітленні проблем подолання духовної та політичної кризи України та пошуку її місця серед інших держав.
Умови конкурсу:
мова написання — українська або російська;
обсяг твору обмежувався "повними" двадцятьма рядками
( п`ять класичних чотиривірши "четверостиший")
Твори, які перебільшували зазначений розмір, до конкурсного розгляду НЕ БРАЛИСЯ
вік учасників — не обмежений.
кількість творів — ОДИН!
Редакция СЧ приймала до розгляду авторські тексти за обов`язкової наявності короткої біографії автора ( із зазначенням року народження та поштової адреси автора).Вартість пимірника 50 грн. + поштові витрати (25 грн.)

оплата - по отриманню посилки, на пошті.


ВІСНИК III-го Міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора" видано малим накладом (для учасників конкурсу та членів журі)


Цього року буде ВПЕРШЕ відзначено дипломом й автора, твір якого набере найбільший рейтинг оцінки прямого обговорення у КОММЕНТАРЯХ на цьому сайті.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (13) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

24.10.2016

Автор рецензії: Іван Сумирний (джерело: Клуб Поезії)

Поки чекаю примірник журналу «Склянка Часу» із моєю статтею про яскравих поетів "Клубу поезії", вивчав інші проекти видавництва із такою ж назвою.
Це – розлита правда у чеканні на таланти.
Про кожний із проектів цього видавництва можна написати розлогі дослідження. Втім, я обмежу свій нарис лише поглядом на поетичний конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора».
Розпочатий ще до 200-літнього ювілею Великого Кобзаря, конкурс цей виявив свою живучість й до нині. Вже відбулося 5 його турів. Кожний новий захід мав сої підзаголовок, або, краще сказати тему. І кожного разу видавався «Вісник», куди ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

17.08.2015

Автор рецензії: Бруслиновський Євген (джерело: газета "Дніпрова Зірка", від 13 серпня 2015 року)

Названо переможців міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора»

Літературне змагання поетів полягало у висвітленні проблем духовного минулого, нинішнього та майбутнього розвитку України. Редакція журналу "Склянка Часу-Zeitglas" ознайомила широке коло читачів із найкращими зразками нинішньої поезії, котра не знає кордонів та утисків цензури.

До конкурсного розгляду бралися твори українською та російською мовами. У зазначений термін до редакції журналу надійшло 2524 твори сучасних авторів із України та зарубіжжя. Конкурс відбувався у два тури. Переможцями названо: Надію ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

16.08.2015

Автор рецензії: Череп-Пероганич Т. (джерело: Жынка-Українка)

Названо переможців ІІІ міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора"
Серпень 13, 2015 - 23:08 — perohanych

Названо переможців III-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора", організованого літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas».

Це літературне змагання поетів полягатало у висвітленні проблем духовного минулого, нинішнього та майбутнього розвитку України. Редакція журналу «Склянка Часу*Zeitglas» ознайомило широке коло читачів з найкращими зразками нинішньої поезії, котра не знає кордонів та утисків цензорів.

До конкурсного ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

16.08.2015

Автор рецензії: Н.Позняк (джерело: facebook)

Дуже вдячна організаторам конкурсу за можливість творчо проявити себе, а також вдячна журі, що відмітили мій вірш та досить високо оцінили. Отакий диплом маю отримати: от-от надійде

15.08.2015

Автор рецензії: Краля Анастасія (джерело: Рецензії публікацій)

Вдячна за можливість ознайомитися з творчим вмістом Вісника міжнародного поетичного конкурсу Чатує в століттях Чернеча гора, відчути емоції, що затьмарюють пам'ять від побаченого по телевізору в новинах, почутого від близьких і рідних про важкі обставини, що спіткали східну частину України і Кримський півострів. Вічна пам'ять героям, що віддали життя в боротьбі за визволення України на окупованій території. Слава військовополоненим, які повернулися додому, хоч на сьогоднішній день доля багатьох ще невідома, але сподіваюсь, що спільними зусиллями, наші відважні солдати, найдорожчі українські діти ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

15.08.2015

Автор рецензії: ТБ "РОСЬ" (джерело: Телебачення України)

Телеінтерв*ю Олександра Апалькова українському телебачеенню про конкурс "Чатує в століттях Чернеча Гора"

28.07.2015

Автор рецензії: Краля Анастасiя (джерело: "Склянка Часу"/ комментарии)

…Насамперед вдячна за можливість ознайомитися з творчим вмістом Вісника міжнародного поетичного конкурсу Чатує в століттях Чернеча гора, відчути емоції, що затьмарюють пам'ять від побаченого по телевізору в новинах, почутого від близьких і рідних про важкі обставини, що спіткали східну частину України і Кримський півострів. Вічна пам'ять героям, що віддали життя в боротьбі за визволення України на окупованій території. Слава військовополоненим, які повернулися додому, хоч на сьогоднішній день доля багатьох ще невідома, але сподіваюсь, що спільними зусиллями, наші відважні солдати, найдорожчі українські ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

04.07.2015

Автор рецензії: Іздрик І. (джерело: Погляд СЧ)

Поштовхом до написання статті став ВІСНИК. У поглядах на молодих українських письменників - вони всі розширили тематичні обрії нашої літератури та концепцію художнього новаторства. Вони , зазначу навмисно виділиним УСІ, цілком побудували свої твори на ґрунті розпучливої нужди і безвихідного положення української людності і страшного сучасного економічного положення народу в нашій зрадженій політиками (і новими й старими) державіі, чому нібито майже виключно присвячені усі твори. Та у принципових моментах – а такими є наскрізна тема віршів: або головна відміна між попередньою літературною традицією ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

04.07.2015

Автор рецензії: Оксана Щ. (джерело: Репліка)

Щиро дякую за велику роботу, результатом якої є можливість друкуватися авторам, можливість винести свою поезію на суд читача і, звичайно, можливість позмагатися з колегами-однодумцями і не тільки. Такі конкурси дають поштовх до творчості, підтримку моральну і розуміння, що результатом праці (для мене особисто - відпочинку)люди цікавляться. Вісник читала з захопленням і радістю, з почуттям щирого трепету і, не боюся цього слова, гордості за наших українців. Звичайно, кожен вірш - це окрема думка, своєрідна позиція автора і майстерність спілкування з людьми без поглядів, звуків, але з доторком. Так,так, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

04.07.2015

Автор рецензії: Мальва (джерело: Коммент)

Дуже богато творів з лонг- листа не відповідають повністю вимогам конкурсу, а саме тематиці про братерське єднання і обсягом - або менші, або більші, тому мені здається, що якими би твори не були, винятки не чесно робити, бо навіщо тоді було створювати правила? Дивуюся як тут люди себе пропихають через коментарі, але хіба ж це справжня перемога буде (надіюсь, що журі не тільки по коментарях оцінюватиме)! Щодо прізвищ, які тут вихваляються, то я згідна, що вірші непогані та патріотичні, проте я не про всі ж звичайно. Мені видалися достойними та відповідними саме наступні автори і їх твори ( пишу ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

29.06.2015

Автор рецензії: perohanych (джерело: Жінка-УКРАЇНКА)

Оприлюднено лонг-лист III-го міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора»
Червень 26, 2015 - 15:02 — perohanych

Шановні друзі!

Інформуємо Вас про те, що нині Оприлюднено Лонг-лист III-го міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора».

З 1 лютого 2015 року до 30 травня 2015 року відбувався прийом робіт на Конкурс. Загальна кількість поданих заявок — 1225 творів.

Більшість з них відхилено через невідповідність темі.
До участі у конкурсі долучено 120 творів сучасних авторів з України,
Росії, США, Канади.
Пишіть нам Вашу думку про конкурс, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

28.06.2015

Автор рецензії: И.Кузьменко (джерело: Сайт журнала "Склянка Часу")

28.06.2015

Автор рецензії: М.Петренко (джерело: Сайт журнала)

До сих пор в Украине болтались заказные и чисто конюнкктурные стихотворения патриотического направления. Их сочинять горазды сонмы пошляков и хамов от литературы. Тут ничего удивительного нет. Но, вот, совершенно незаангажированное издание какого-то вестника, какого-то конкурса. Вроде, старая песня о дерьме... Ан нет, совершенно разноплановые и разнохарактерные творения. Прочитал предыдущий комент, потряс он меня. Верен!!! Как прпала вкусная колбаса, так исчезает смачная поэзия... Тут только кровавые рошикизамазывают всё коричневым. А литературный процесс в тесном переплетении с жизнью идёт в своём ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100