Еліна Заржицька : Китеня Тимко. Останній бій : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Еліна Заржицька. Китеня Тимко. Останній бій. У жанрах Дитячі повісті, Мариністика, Пригодницьке. Рецензії опуб...
 
Еліна Заржицька : Китеня Тимко. Останній бій : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Еліна Заржицька "Китеня Тимко. Останній бій" (фото 1)
Китеня Тимко. Останній бій

Еліна Заржицька

Талант, 2016. — 64 с. — (Серія: Читаю сам).
— м.Харків. — Наклад 10000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-617-7341-27-6
ББК: 84-4

Жанр:
Дитячі повісті
Мариністика
Пригодницьке

Анотація:
Остання, шоста книга про пригоди невгамовного китеняти Тимка читається на одному диханні. Чим же скінчиться морська подорож? Хто переможе у вирішальній битві? Гігантський кальмар Архітеутис чи щирі й дружні мешканці океану? Про захоплюючі пригоди китеняти Тимка і його друзів читайте у книзі Еліни Заржицької «Китеня Тимко. Останній бій».

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

03.06.2016

Автор рецензії: Яна Стогова (джерело: Книжкова Скриня)

Непомітно, сторінка за сторінкою, ось ми і дісталися до заключної книги про пригоди китеняти Тимка і його чисельних друзів.
Голодний і злий кальмар Архітеутис намагався вполювати морських зірок. Саме це стало причиною їхньої втечі з коралового атола.
Він настільки голодний, що ладен з’їсти і своїх помічників, смакуючи ними, як вподобаними гамбургерами. Добре, що Баклан та Альбатрос вчасно втекли від свого покровителя. Баклан то й взагалі зібрав навколо себе прихильників, «готових проголосити його радником із військово-наступальних дій» (С.8). Так і хочеться сказати, що таких навряд виправиш.
От ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

22.05.2016

Автор рецензії: Ольга Рєпіна (джерело: Жінка-Українка)

«Тепер не затримають нас
ані штиль,
ані застояна вода!
Ла-ла-ла!»

(Еліна Заржицька)

Сучасній дитячий українській літературі вже багато років, і можна з упевненістю сказати, що морської тематики у творах українських авторів не так вже й багато. Тим цінніший факт виходу в харківському видавництві «Талант» серії із шести книг Еліни Заржицької, в яких ця тематика відображена повною мірою. І відображена талановито.

Якщо б я не знала пані Еліну, то подумала б, що книгу написав якийсь науковець, що півжиття ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100