Олександр Апальков, Заславська Олена, Шеляженко Юрій : Альманах «СКІФІЯ-2016-ВЕСНА» : (Проза, поезія, есеї, нариси, переклади) українською та російською мовами, упорядник О.Апальков. : Анотація, уривок з книги.

 
Олександр Апальков, Заславська Олена, Шеляженко Юрій : Альманах «СКІФІЯ-2016-ВЕСНА» : (Проза, поезія, есеї, нариси, переклади) українською та російською мовами, упорядник О.Апальков. : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати
сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Апальков, Заславська Олена, Шеляженко Юрій "Альманах «СКІФІЯ-2016-ВЕСНА» : (Проза, поезія, есеї, нариси, переклади) українською та російською мовами, упорядник О.Апальков." (фото 1)
Альманах «СКІФІЯ-2016-ВЕСНА» : (Проза, поезія, есеї, нариси, переклади) українською та російською мовами, упорядник О.Апальков.

Олександр Апальков, Заславська Олена, Шеляженко Юрій

(Переклад: Апальков Олександр)

Склянка Часу*Zeitglas, 2016. — 220 с. — (Серія: Альманах "СКІФІЯ").
— м.Канів. — Наклад 500 шт.

Можливість автографа.
ISBN: 978-966-2306-91-0
ББК: 84 (4-Укр.-Рос) 6-5

Жанр:
Проза
Альманахи
Есеї

Анотація:
До альманаху було запрошено 54 автори України та країн зарубіжжя.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

...Життя нині сутужне. Хоча сонце світить, багатьох воно не гріє. Бідують.
Приміром, Поль Гоген, бідував свого часу у Європі. Покинув дружину і п‘ятьох дітей. Рушив до Нової Каледонії. Там знову-таки страждав:снідав та обідав у тамтешньому французьському ресторані. Мимохідь одружився із 13-ти річною аборигенкою. За браком грошей на харчі, кинув і цю феміну. Повернувся коштом друзів у Францію. Зробив виставку. Її висміяли. Знову повернувся до Океанії, вважаючи цивілізацію «хворобою». Помирає від сифілісу. Через три роки приходе слава, посмертно. Картини живуть, без митця. Вони сприймаються мільярдами ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100