Тата Рівна : КАЛАМУТ : вірші : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Тата Рівна. КАЛАМУТ : вірші. У жанрах Поезія, Поезопроза. Рецензії опубліковані в Сайт "Поетичні Майстерні"
 
Тата Рівна : КАЛАМУТ : вірші : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1506)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Тата Рівна "КАЛАМУТ : вірші" (фото 1)
КАЛАМУТ : вірші

Тата Рівна

Книги - ХХІ, 2016. — 63 с. — (Серія: Поезія).
— м.Рівне. — Наклад 200 шт.

Тверда обкладинка. Можливість автографа.
ISBN: ISBN 978-966-2524-07-9
ББК: 84(4 Укр - 4 Рів) 6

Жанр:
Поезія
— Поезопроза

Анотація:
Тата Рівна не цурається геть нестандартних, дещо неочікуваних образів. Мене особисто вразила «незряча Мадонна», яка вкриває планету рушником, а на Покрову плете рожеві тенета для всього злого. Довкола його нібито й багато, але наприкінці цього вірша виникають вагітні Сонцем абрикоси і любові у світі стає значно більше, ніж нелюбові. Згодом ця сама Мадонна виникає в іншому вірші, і там вона має кинути клубок, який покаже дорогу всім нам, бо вона не лише Мадонна, а вже поетично переосмислена українська Аріадна…

...Тексти Тати Рівної я означаю терміном «поезопроза». Попри суцільний, прозовий запис рядків, ці твори зблискують яскравими знахідками, не позбавлені ритміки та мелодики і навіть поодиноких внутрішніх рим. Але це –  ​не верлібри в звичному для нас розумінні, це щось інше. Можливо, навіть, новий піджанр…

Сергій Пантюк, письменник

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

05.10.2018

Автор рецензії: Тетяна Дігай (джерело: Сайт "Поетичні Майстерні")

Тата Рівна. КАЛАМУТ. Поезії. – Рівне: Видавництво «Письменницька робітня «Оповідач», 2016. – 64 с.
майже все мало б сенс
як би був сенс
Еріх Фрід

З поезією Тати Рівної я познайомилась на одному з давніших фестивалів «Sevama» у м. Підкамінь, наші зустрічі мали продовження на численних збіговиськах Львівських Форумів і от, нарешті, у Тернополі, де під орудою НСПУ відбулися семінар і майстер-класи для молодих українських письменників, я отримала в дарунок збірку поезій «Каламут»; це друга збірка молодої поетки з міста Рівне, перша вийшла 2008-го року під майже апокаліптичною назвою «Світ покотився».

Мені ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100