Еліна Заржицька, Ольга Рєпіна, Тетяна Череп-Пероганич, Тимур Литовченко : Різдвяна казка - для дітей від 6 років : збірник творів сучасних українських авторів : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжк...
 
Еліна Заржицька, Ольга Рєпіна, Тетяна Череп-Пероганич, Тимур Литовченко : Різдвяна казка - для дітей від 6 років : збірник творів сучасних українських авторів : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Еліна Заржицька, Ольга Рєпіна, Тетяна Череп-Пероганич, Тимур Литовченко "Різдвяна казка - для дітей від 6 років : збірник творів сучасних українських авторів" (фото 1)
Різдвяна казка - для дітей від 6 років : збірник творів сучасних українських авторів

Еліна Заржицька, Ольга Рєпіна, Тетяна Череп-Пероганич, Тимур Литовченко

— Мультимедійне видавництво Стрельбицького, 2017. — 88 с.
— м.Київ. — Наклад 200 шт.

Перевидання.

Жанр:
Піксельні книжки
Дитяча література
Казки

Анотація:
У цій збірці казок талановитих українських письменників на вас чекають дев’ять чарівних історій, які трапилися в ніч перед Різдвом. І ти, любий друже, теж маєш повірити у диво і, заплющивши очі, загадати найпотаємніше бажання. У кожного воно своє, але є й спільне бажання для всіх українців — наша перемога над ворогом, аби швидше в Україні запанував мир і наші захисники повернулися додому. Крім того, ця книжка бере участь в благочинній акції: за її допомоги ми збираємо гроші для наших солдат, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО. Так що щиро дякуємо усім, хто придбає її для своїх малюків!

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Залиште відгук першим ...
Реклама
Rambler's Top100