Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
|
Вісник VII-го міжнародного поетичного конкурсу “Чатує в століттях Чернеча Гора" : конкурс вірша про кохання
Олександр Апальков, Левченко Сергій, Дзюбенко-Мейс Наталія
(Переклад:
Апальков Олександр)
— Склянка Часу*Zeitglas,
2017.
— 100 с.
— (Серія: Вісник).
— м.Канів. — Наклад 200 шт.
Жанр:
— Поезія
Анотація:
вихід у світ Вісника VII-го міжнародного поетичного конкурсу “Чатує в століттях Чернеча Гора".
VII Конкурс на кращий поетичний твір був оголошений 1 червня 05 гудня 2016 року та тривав до 05 квітня 2017 року.
Це літературне змагання поетів відбувалося відповідно темі
“МОЯ ТИ ЛЮБО”
і полягала у художньому у художньому осмисленні кохання.
За вказаний термін до редакції надійшло понад 1320 творів. Із них було допущено до конкурсу лише 86, вони подаються у цьому ВІСНИКУ.
Решта не відповідала вимогам конкурсу.
Наразі журі визначає переможців.
Докладно про перебіг конкурсу на сайті:
https://zeitglas.io.ua/s2574797/vii-y_mijnarodniy_poetichniy_konkurs_chatu_v_stolittyah_chernecha_gora
Лінк із зображенням книжки:
|
Рецензія |
26.02.2018
Автор рецензії: Ред
(джерело:
ВолиньPOST 27 січень)
Вірш методиста Шацького БДЮТ Ніни Корець «Крізь обрис світлин чорно-білих» посів перше місце у VІІІ Міжнародному поетичному конкурсі «Чатує в століттях Чернеча гора», який був присвячений темі «Добре жити з родиною».
Загалом до редакції журналу «Склянка часу*Zeitglas» надійшло понад 1100 творів сучасних авторів з України та зарубіжжя. Проте до конкурсного розгляду було узято лише 60, серед яких відібрано й поезію шачанки.
Оцінювало поетичні твори конкурсантів авторитетне у літературних колах журі, у склад якого увійшли сучасні українські поети, прозаїки та видавці Євгенія Більченко, Олександр ... [ Показати всю рецензію ]
Апальков, В’ячеслав Пасенюк, Сергій Лазо та Юрій Шеляженко. В підсумку вірш Ніни Корець набрав 21 бал та посів перше місце у міжнародному конкурсі.
Твори переможців та лауреатів конкурсу було оприлюднено у спец-випуску «Вісника конкурсу», на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка часу*Zeitglas» (№№ 83 та 84) та в альманасі «Скіфія». [ Згорнути рецензію ]
|
18.02.2018
Автор рецензії: Віта Шепеля
(джерело:
газета Шацьк)
Початок цього року ознаменувався для методиста Шацького БДЮТ Ніни Корець черговим творчим успіхом: її вірш «Крізь обрис світлин чорно-білих» посів перше місце у VІІІ Міжнародному поетичному конкурсі «Чатує в століттях Чернеча гора», який був присвячений темі «Добре жити з родиною».
Загалом до редакції журналу «Склянка часу*Zeitglas» надійшло понад 1100 творів сучасних авторів з України та зарубіжжя. Проте до конкурсного розгляду було узято лише 60, серед яких відібрано й поезію шачанки.
Оцінювало поетичні твори конкурсантів авторитетне у літературних колах журі, у склад якого увійшли сучасні ... [ Показати всю рецензію ]
українські поети, прозаїки та видавці Євгенія Більченко, Олександр Апальков, В’ячеслав Пасенюк, Сергій Лазо та Юрій Шеляженко. В підсумку вірш Ніни Корець набрав 21 бал та посів перше місце у міжнародному конкурсі.
Твори переможців та лауреатів конкурсу було оприлюднено у спец-випуску «Вісника конкурсу», на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка часу*Zeitglas» (№№ 83 та 84) та в альманасі «Скіфія».
«Вперше я зіткнулась з такою загадковою назвою «Склянка часу» на сторінках нашої обласної газети «Волинь-нова». Там висвітлювалась перемога нововолинської поетеси (нині покійної) Світлани Костюк в ІІ міжнародному конкурсі «Чатує в століттях Чернеча Гора». Вона здобула ІІ місце за вірш «Вибір є...» серед найкращих поетичних творів з нагоди 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка.
Я переглянула інформацію і про конкурс, і про «Склянку часу». Вірші переможців вразили мене глибиною, енергетикою, а видавництво зацікавило й заінтригувало. Однак не так просто відважитися виставити своє творіння на загал. Та коли мені потрапила в руки книга С. Жадана «Метаморфози. 10 українських поетів останніх років», вірш Дмитра Лазуткіна «Екотуризм» висвітлив саме цю проблему. Хоча я не мала ніякого відношення до його назви, але слова про «власні вірші котрих соромляться вічно так ніби хтось має право на хоч який-небудь осуд» перевернули ставлення до своєї творчості.
Дуже приємно, що редакція гостинно відкриває двері і відомим, і авторам-початківцям. Приємно почуватися членом багаточисельної родини «Склянки часу», радіти першим успіхам та прагнути до дальшого вдосконалення та росту.
Конкурс «Добре жити з родиною» на своїй завершальній стадії співпав зі світлим Різдвом, а його тема тісно переплетена з цим святом, бо саме воно допомагає відчути й осмислити родинні цінності.
Щиро дякую «Склянці часу» за надану можливість участі в конкурсі, тішуся результатами! Редакції та журі зичу гарного нового року, нових талантів та нових відкриттів!» - розповідає Ніна Корець. [ Згорнути рецензію ]
|
11.06.2017
Автор рецензії: Корець Ніна
(джерело:
Друзья журнала Склянка-ЧасуZeitglas)
Чудові вірші, зібрані в Віснику VII конкурсу ’’Чатує в століттях Чернеча Гора’’, пронизані непідробними емоціями та щирістю. Кохання тут різноманітне: то сповнене ніжністю, печаллю, тривогою, трепетом, розпачем, стражданням, чеканням, мрією, то викликом, звабою, дарунком, щастям, пошуком, вірою, надією, то глибиною мовчання й погляду, недомовленістю, невідворотністю, невизначенністю, ностальгією, згадкою, зреченням, незмінністю, то жагою, пристрастю, хмелем, ейфорією, божевіллям, то іронією, зухвалістю, а то й магією, містикою, сакральністю, фантазією, ілюзією і, звичайно ж — освідченням своїй ... [ Показати всю рецензію ]
половинці, вдячністю, теплом. А пов’язане це світле почуття з весною, птахами, травою, жовтим листом, водою, криницею, дощем, ніччю, місяцем, кавою, коньяком, вином, першим поглядом, вогнем, оркестром, п’ятитомником, Венецією, Прагою, всесвітом, раєм.
Окремою лінією йде любов до матері, краю.
Є глибинні поезії, які хочеться черпати знову й знову, є складні й зі змістом між рядків, є легкі й невимушені, але немає таких, які залишили б без емоцій.
Виділила серед кращих надзвичайно багато творів, однак, на жаль, потрібно визначитися лише серед трьох авторів. Ними стали Михайло Нечитайло (’’А вашу каву відпивала чайка...’’), Наталія Дзюбенко-Мейс (’’Торкнуся гілки, тільки вже запізно...’’), Людмила Живолуп (’’Я наштовхнулась на чиюсь печаль...’’)
А ще надзвичайно приємно побачити серед конкурсантів свого земляка, колишнього одногрупника Михайла Луцюка. [ Згорнути рецензію ]
|
|
|
|