Олександр Апальков, Левченко Сергій, Дзюбенко-Мейс Наталія : Вісник VII-го міжнародного поетичного конкурсу “Чатує в століттях Чернеча Гора" : конкурс вірша про кохання : Рецензії в пресі.

 
Олександр Апальков, Левченко Сергій, Дзюбенко-Мейс Наталія : Вісник VII-го міжнародного поетичного конкурсу “Чатує в століттях Чернеча Гора" : конкурс вірша про кохання : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Апальков, Левченко Сергій, Дзюбенко-Мейс Наталія "Вісник VII-го міжнародного поетичного конкурсу “Чатує в століттях Чернеча Гора" : конкурс вірша про кохання" (фото 1)
Вісник VII-го міжнародного поетичного конкурсу “Чатує в століттях Чернеча Гора" : конкурс вірша про кохання

Олександр Апальков, Левченко Сергій, Дзюбенко-Мейс Наталія

(Переклад: Апальков Олександр)

Склянка Часу*Zeitglas, 2017. — 100 с. — (Серія: Вісник).
— м.Канів. — Наклад 200 шт.

Жанр:
Поезія

Анотація:
вихід у світ Вісника VII-го міжнародного поетичного конкурсу “Чатує в століттях Чернеча Гора".

VII Конкурс на кращий поетичний твір був оголошений 1 червня 05 гудня 2016 року та тривав до 05 квітня 2017 року.
Це літературне змагання поетів відбувалося відповідно темі
“МОЯ ТИ ЛЮБО”
і полягала у художньому у художньому осмисленні кохання.
За вказаний термін до редакції надійшло понад 1320 творів. Із них було допущено до конкурсу лише 86, вони подаються у цьому ВІСНИКУ.
Решта не відповідала вимогам конкурсу.
Наразі журі визначає переможців.
Докладно про перебіг конкурсу на сайті:
https://zeitglas.io.ua/s2574797/vii-y_mijnarodniy_poetichniy_konkurs_chatu_v_stolittyah_chernecha_gora

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

26.02.2018

Автор рецензії: Ред (джерело: ВолиньPOST 27 січень)

Вірш методиста Шацького БДЮТ Ніни Корець «Крізь обрис світлин чорно-білих» посів перше місце у VІІІ Міжнародному поетичному конкурсі «Чатує в століттях Чернеча гора», який був присвячений темі «Добре жити з родиною».

Загалом до редакції журналу «Склянка часу*Zeitglas» надійшло понад 1100 творів сучасних авторів з України та зарубіжжя. Проте до конкурсного розгляду було узято лише 60, серед яких відібрано й поезію шачанки.

Оцінювало поетичні твори конкурсантів авторитетне у літературних колах журі, у склад якого увійшли сучасні українські поети, прозаїки та видавці Євгенія Більченко, Олександр ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

18.02.2018

Автор рецензії: Віта Шепеля (джерело: газета Шацьк)

Початок цього року ознаменувався для методиста Шацького БДЮТ Ніни Корець черговим творчим успіхом: її вірш «Крізь обрис світлин чорно-білих» посів перше місце у VІІІ Міжнародному поетичному конкурсі «Чатує в століттях Чернеча гора», який був присвячений темі «Добре жити з родиною».
Загалом до редакції журналу «Склянка часу*Zeitglas» надійшло понад 1100 творів сучасних авторів з України та зарубіжжя. Проте до конкурсного розгляду було узято лише 60, серед яких відібрано й поезію шачанки.
Оцінювало поетичні твори конкурсантів авторитетне у літературних колах журі, у склад якого увійшли сучасні ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

11.06.2017

Автор рецензії: Корець Ніна (джерело: Друзья журнала Склянка-ЧасуZeitglas)

Чудові вірші, зібрані в Віснику VII конкурсу ’’Чатує в століттях Чернеча Гора’’, пронизані непідробними емоціями та щирістю. Кохання тут різноманітне: то сповнене ніжністю, печаллю, тривогою, трепетом, розпачем, стражданням, чеканням, мрією, то викликом, звабою, дарунком, щастям, пошуком, вірою, надією, то глибиною мовчання й погляду, недомовленістю, невідворотністю, невизначенністю, ностальгією, згадкою, зреченням, незмінністю, то жагою, пристрастю, хмелем, ейфорією, божевіллям, то іронією, зухвалістю, а то й магією, містикою, сакральністю, фантазією, ілюзією і, звичайно ж — освідченням своїй ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100