Марина Гримич : фріда : Анотація, уривок з книги.

Автор Марина Гримич. фріда. У жанрах Проза. Анотація: Опинившись після тривалої відсутності у напівзруйнованому домі свого дитинства, головна героїня ро...
 
Марина Гримич : фріда : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Марина Гримич "фріда" (фото 1)
фріда

Марина Гримич

Дуліби, 2006. — 160 с.
— м.Київ. — Наклад 5000 шт.

Жанр:
Проза

Анотація:
Опинившись після тривалої відсутності у напівзруйнованому домі свого дитинства, головна героїня роману — успішна бізнес-леді — бродить його порожніми кімнатами і химерними чорними ходами, лабіринтами своєї пам’яті, підземеллями історії старовинного міста, зустрічаючи на своєму шляху привид Ґершефта, вічного мандрівника часу Юру-юродивого, представників давніх аристократичних польських родів, вірменських торгівельних династій і єврейських підприємницьких фамілій, знаменитих картярів, гендлярів, коханців, фарцовщиків і контрабандистів.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (2) Скачати файл

…Цей дворик представляв собою невеличку квадратну площу, навколо якої вибудувалися по периметру чотири будиночки, вхід у них був через арку в одному з них. Власне, так стверджували мешканці, що він складається з чотирьох прибудованих один до одного будинків, хоча Ірці завжди здавалося, що це один будинок з внутрішнім двориком і виходом через арку до зовнішнього світу.
Це була якась просторова фантасмагорія, це був виклик всій архітектурній науці і законам фізики. Усередині дворика було видно, як до будинку в різних, абсолютно неймовірних і абсолютно неспівставних із правилами забудови місцях ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100