Олександр Апальков, Валія Киян, Влад Наслунга : Альманах «СКІФІЯ-2018-ОСІНЬ». : (Проза, поезія, есеї, нариси, переклади) українською та російською мовами, упорядник О.Апальков : Купити книжку.

 
Олександр Апальков, Валія Киян, Влад Наслунга : Альманах «СКІФІЯ-2018-ОСІНЬ». : (Проза, поезія, есеї, нариси, переклади) українською та російською мовами, упорядник О.Апальков : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Апальков, Валія Киян, Влад Наслунга "Альманах «СКІФІЯ-2018-ОСІНЬ». : (Проза, поезія, есеї, нариси, переклади) українською та російською мовами, упорядник О.Апальков" (фото 1)
Альманах «СКІФІЯ-2018-ОСІНЬ». : (Проза, поезія, есеї, нариси, переклади) українською та російською мовами, упорядник О.Апальков

Олександр Апальков, Валія Киян, Влад Наслунга

Склянка Часу*Zeitglas, 2018. — 340 с. — (Серія: альманах "Скіфія").
— м.Канів. — Наклад 500 шт.

Можливість автографа.
ISBN: 978-617-7425-26-6
ББК: 84 (4-Укр.-Рос) 6-5

Жанр:
Проза
Альманахи
Поезія

Анотація:
Наразі видано 27-й випуск. До нього увішли твори 64 авторів та всі твори ЛОНГ-ЛИСТУ IX – го міжнародного поетичного конкурсу “Чатує в століттях Чернеча Гора”.Це літературне змагання поетів відбувалося за темою Шевченкового вырша «І день іде, і ніч іде…» та полягала у художньому осмисленні сьогодення України. Усі тексти - із короткими біографічними довідками про авторів.
Докладно на сторінці: https://zeitglas.io.ua/s2636941/

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Не знайдено жодної ціни на цю книжку.
Реклама
Rambler's Top100