Сергій Батурин, Алла Кравченко : "Українські невільники Третього Рейху" : Публіцистична хроніка : Анотація, уривок з книги.

Автор Сергій Батурин, Алла Кравченко. "Українські невільники Третього Рейху" :...
 
Сергій Батурин, Алла Кравченко : "Українські невільники Третього Рейху" : Публіцистична хроніка : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам
доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Сергій Батурин, Алла Кравченко ""Українські невільники Третього Рейху" : Публіцистична хроніка" (фото 1)
"Українські невільники Третього Рейху" : Публіцистична хроніка

Сергій Батурин, Алла Кравченко

Кальварія, 2005. — 235 с.
— м.Львів. — Наклад 2735 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 966-663-165-2
ББК: 84.4 Укр-6 К-77

Жанр:
Друга світова

Анотація:
Публіцистична оповідь письменника Сергія Батурина та історика Алли Кравченко присвячена жертвам нацистських переслідувань.

У книзі простежується безпрецедентна за масштабами злочинна діяльність нацистів зі створення системи таборів, з організації масової депортації мешканців України на примусові роботи за межі Батьківщини, витоки та способи дискримінації, яким піддавались примусові «працівники зі Сходу», умови їх життя та праці у Німеччині, а також долі після повернення на Батьківщину.

Книга розповідає про сучасні українські громадські організації жертв нацизму, про виплатну та гуманітарну діяльність Українського національного фонду «Взаєморозуміння і примирення» при Кабінеті міністрів України — організації, яка опікується в Україні колишніми невільниками Третього рейху. Текст та ілюстрації у вільному доступі тут: http://www.ex.ua/100993472

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Найжахливішими були табори знищення, найвідомішими з яких стали Треблінка, Собібор, Хелмно, Бабин Яр. Їхня поява пов'язана з нацистськими методами вирішення «єврейського питання». Пам'ятаєте, що писав про євреїв Гітлер у книзі «Майн кампф», як він переслідував їх у перші роки свого правління?

Єврейське населення Німеччини поступово позбавлялося прав та виводилося з усіх сфер життя.

План вивезення усіх євреїв на Мадагаскар, вигаданий у 1940 р., не здійснився через військові невдачі Роммеля в Африці (Суецький канал залишався в руках англійців, іншої більш–менш безпечної дороги — повз Англію, ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100