Сергій Батурин : Охоронець : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Сергій Батурин. Охоронець. У жанрах Середньовіччя. Рецензії опубліковані в Київський університет імені Бориса Грінченка, Сумно
 
Сергій Батурин : Охоронець : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу
, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Сергій Батурин "Охоронець" (фото 1)
Охоронець

Сергій Батурин

Кальварія, 2002. — 160 с.
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

ISBN: 966-663-043-5

Жанр:
Середньовіччя

Анотація:
Дія роману «Охоронець» відбувається у Київській Русі X століття. Молодий охоронець київських князів Тур, хоробрий і вмілий воїн, знаходить загадкові дошки, списані стародавніми письменами. Що це за письмена, як вони вплинули на подальшу долю Тура й куди поділися - про це історичний роман Сергія Батурина.
Де купити: http://fiol.pub/books/111

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (2) Скачати файл
Рецензія

18.03.2011

Автор рецензії: Волошук Л.В., к. філол. н., доцент (джерело: Київський університет імені Бориса Грінченка)

У статті розглянуто особливості трактування постаті князя Святослава через призму соціальних кодів, а також в контексті сучасної масової літератури (роман С.Батурина "Охоронець") Ключові слова: соціальний код, художня інтерпретація, масова література, літературний конкурс, бестселер.
Волошук Л.В. СОЦИАЛЬНЬШ КОДЬІ ХУДОЖЕСТВЕННОЙ ИНТЕРПРЕТАЦИИ ИСТОРИКО-БЙОГРАФИЧЕСКОЙ ФИГУРЬІ СОВРЕМЕННОЙ МАССОВОЙ ЛИТЕРАТУРОЙ (ПО РОМАНУ СЕРГЕЯ БАТУРИНА "ТЕЛОХРАНИТЕЛЬ", ТРЕТЬЯ ПРЕМИЯ В КОНКУРСЕ "КОРОНАЦИЯ СЛОВА" 2002 Г.) / Киевский университет имени Бориса Гринченко, Украина.

Останнім часом змінилися оцінки щодо ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

12.01.2010

Автор рецензії: Тетяна Таланова (джерело: Сумно)

На жаль, трохи затерлося, «збаналізувалося» слово талановитий. Вже не має воно того експресивного захоплення, з яким варто говорити про Сергія Батурина. Талановитий письменник і майстерно написаний твір. Роман, який я читала, вже зовсім не новий (2002 рік), та мені чомусь здається, що ще не всі з ним ознайомились, а дарма. «Охоронець» став для мене романом, що вщент ламає стереотипи. Після прочитання цього твору я остаточно впевнилась у тому, що історичний роман зовсім не є нудним жанром.


Сам автор тактовно застрахував себе від можливих закидів «прискіпливих знавців історії» ще у символічній ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100