Олександр Апальков, Даник Володимир, Корець Ніна : ВІСНИК міжнародного літературного конкурсу «коли наблизитися…» : з нагоди 110- ліття від дня народження Марка Бараболі, українського письменника-сатирика. : Рецензії в пресі.

 
Олександр Апальков, Даник Володимир, Корець Ніна : ВІСНИК міжнародного літературного конкурсу «коли наблизитися…» : з нагоди 110- ліття від дня народження Марка Бараболі, українського письменника-сатирика. : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам
щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Апальков, Даник Володимир, Корець Ніна "ВІСНИК міжнародного літературного конкурсу «коли наблизитися…» : з нагоди 110- ліття від дня народження Марка Бараболі, українського письменника-сатирика." (фото 1)
ВІСНИК міжнародного літературного конкурсу «коли наблизитися…» : з нагоди 110- ліття від дня народження Марка Бараболі, українського письменника-сатирика.

Олександр Апальков, Даник Володимир, Корець Ніна

(Переклад: Апальков Олександр)

Склянка Часу*Zeitglas, 2020. — 112 с. — (Серія: Вісники).
— м.Канів. — Наклад 100 шт.

Жанр:
Проза
Поезія
Гумор і сатира

Анотація:
Міжнародний конкурс «Коли наблизитися…»
був оголошений 03 січня 2020 року та тривав до 1 квітня 2020 року.
За вказаний термін до редакції надійшло 217 творів. Із них було допущено до конкурсу лише 56, вони подаються у цьому ВІСНИКУ, за алфавітним принципом. Решта надісланих творів не відповідала вимогам конкурсу.
Докладно: https://zeitglas.io.ua/s2664286/

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

28.01.2021

Автор рецензії: Валентина Семеняк (джерело: TeNews)

Завершився Міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…», який був приурочений 110-й річниці з Дня народження Марка Бараболі (Іван Рознійчук), українського письменника-сатирика із Закарпаття.

Конкурс тривав з 3-го січня до 1-го квітня 2020 року. Редакція часопису «Склянка часу*Zeitglas», яка його організувала, отримала 217 творів. До конкурсу було допущено лише 56, які згодом опублікували у конкурсному «Віснику». Решта – не відповідали вимогам. Жанрове тло розмаїте: проза, поезія, есеї, критика. Серед переможців наш краянин – Богдан Манюк за твір «Фото на березі моря» (ІІІ місце). Він ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100