Олег Романенко : Абстиненція : поезії : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Олег Романенко. Абстиненція : поезії. У жанрах Збірки лірики, Римований вірш, Верлібр. Рецензії опубліковані в Літера...
 
Олег Романенко : Абстиненція : поезії : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олег Романенко "Абстиненція : поезії" (фото 1)
Абстиненція : поезії

Олег Романенко

Смолоскип, 2004. — 72 с.
— м.Київ. — Наклад 1000 шт.

Перевидання. Можливість автографа.
ISBN: 966-8499-02-6
ББК: 84.4.УУКР6

Жанр:
Збірки лірики
Римований вірш
Верлібр

Анотація:
Вірші Олега Романенка про любов і життя. Він пише іронічно, місцями меланхолійно, а інколи — лірично. Ліричний суб’єкт ходить по землі, вдихає випари міста, думає, спить, згадує, знову ходить. У нього лишається незрима насолода від спостерігання за світом, у нього жевріє надія на цей величезний і перенасичений світ, хоч який він грандіозний, він не зможе обійтися без такої “ма-ленької сумної людини”, як він.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

15.10.2010

Автор рецензії: Роман Кухарук (джерело: Літературний форум)

Скажу чесно – давно не тішився сильною поетичною стихією, свіжим вітром в юній українській літературі, тим більше – виданій у „Смолоскипі”. Але таке сталося – і я дуже з того тішуся. Направду.

Книжку Олега Романенка „Абстиненція” читав з кінця, бо саме вкінці є вірш з двох простих рядків „Життя триває, Любов буває”, які сам автор оприлюднив на відкритті виставки „Смолоскипа”.

Далі стихія свіжого голосу, певного у собі у своїй непевності, гостра іронія і самоіронія, відчуття мови, багатство ритмів і рими, розуміння філософії буття, небоязнь смерті...

Олег Романенко – чи не єдиний з нового ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

12.10.2010

Автор рецензії: Юлія Стахівська (джерело: «Друг читача»)

Поезія відображає час. Що­правда, по-різному. Для од­­них — це клепсидра із плином верліб­­рів. Для других — скрупульозно відточена рима піскового годинника. Комусь до вподоби сонячний — із його несталістю форм та ритму. Хтось у захваті від структурної «електроніки» слова або від документального хронометра занотованої дійсності.
«Абстиненція» Романенка — годинник механічний, із чітко сформо­ваними образами й просто секундним відхиленням від реальності. Увесь зміст поетичної збірки у всій повноті розкриває двовірш «Життя триває, /  / Любов буває».Адже частину поезій «Абстиненції» з повним правом ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100