Лариса Денисенко : Лариса Денисенко про Анжеліну Ісадору Дункан, Максима Рильського, Ігора Стравінського, Астрід Ліндґрен, Джонні Хрістофера Деппа ІІ : Анотація, уривок з книги.

Автор Лариса Денисенко. ...
 
Лариса Денисенко : Лариса Денисенко про Анжеліну Ісадору Дункан, Максима Рильського, Ігора Стравінського, Астрід Ліндґрен, Джонні Хрістофера Деппа ІІ : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу
, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Лариса Денисенко "Лариса Денисенко про Анжеліну Ісадору Дункан, Максима Рильського, Ігора Стравінського, Астрід Ліндґрен, Джонні Хрістофера Деппа ІІ" (фото 1)
Книжка Лариса Денисенко "Лариса Денисенко про Анжеліну Ісадору Дункан, Максима Рильського, Ігора Стравінського, Астрід Ліндґрен, Джонні Хрістофера Деппа ІІ" (фото 1)
Книжка Лариса Денисенко "Лариса Денисенко про Анжеліну Ісадору Дункан, Максима Рильського, Ігора Стравінського, Астрід Ліндґрен, Джонні Хрістофера Деппа ІІ" (фото 2)
Лариса Денисенко про Анжеліну Ісадору Дункан, Максима Рильського, Ігора Стравінського, Астрід Ліндґрен, Джонні Хрістофера Деппа ІІ

Лариса Денисенко

Грані-Т, 2008. — 128 с. — (Серія: Життя видатних дітей).
— м.Київ. — Наклад 3000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-2923-77-3

Жанр:
Життя видатних людей
Дитячі оповідання
Історія

Анотація:
Лариса Денисенко - відома українська письменниця - обрала п'ятьох яскравих особистостей для створення незабутніх розповідей про їхнє дитинство і дорослі досягнення. Читайте про дитячі роки Ігора Стравінського - російського композитора і диригента; Ісадори Дункан - першої зірки танцю XX століття, яка відкрила та розвинула школу вільного танцю; Астрід Ліндґрен -неперевершено'! шведської фантазерки та казкарки; Максима Рильського - українського поета, талановитого перекладача; Джоні Деппа II - американського актора сучасності, який переграв таку кількість диваків, що це здається неймовірним!
Книга для непосидючих мандрівників та першовідкривачів.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл

ПРО ДІДУСЯ, ОЧІ БЕЗ ЗІНИЦЬ, 40 ПЕРЕЇЗДІВ І РОДИНУ ДЕППІВ

П'ятирічний Джоні знає, що в люльці діда живі справжній Тютюновий Дух. Джоні три доби намагався його побачити, розглядав люльку з усіх боків, вигадам справжню тютюнову пісню, зробив три ритуальні куп ки з батькових цигарок і навіть викурив одну з них! Натомість лише розсердив Тютюнового Духа, і той дмухнув якусь гидоту прямісінько Джоні в обличчя Страшенно пекло. Джоні вив наче койот, і стільки вилий на око води, що можна було б його змити назавжди!

Джоні вважав, що йому не щастило з очима. Сусід ський хлопчисько сказав, що в нього ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100