Яна Дубинянська : Корабель жінок : збірка : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Яна Дубинянська. Корабель жінок : збірка. У жанрах Соціальна фантастика, Вибране різних років, Фентезі. Рецензії ...
 
Яна Дубинянська : Корабель жінок : збірка : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1624)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Яна Дубинянська "Корабель жінок : збірка" (фото 1)
Корабель жінок : збірка

Яна Дубинянська

Нора-Друк, 2006. — 296 с. — (Серія: Puzzles).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 966-2961-05-4

Жанр:
Соціальна фантастика
Вибране різних років
Фентезі

Анотація:
До збірки «Корабель жінок» увійшли твори малої прози Яни Дубинянської. Дуже різні: за жанром, сюжетом, стилістикою, емоційним наповненням.
...Щасливе сімейне життя з коханою людиною — чи штучна матриця, за якою прихована давня трагедія? Моторошно.
...Чотири брати-лицарі і їхня сестра, «діва з волоссям кольору полум'я» — ні, чужинка, здатна послати їх на певну загибель. Мабуть, романтично.
...Трохи демагогії — і вчорашній ворог, приречений до страти, стає не просто спільником, а навіть лідером тих самих людей. Актуально, чи не так?
...Якщо жінка у поті чола заробляє на виживання, в той час як чоловік філософствує за чаркою про зірки і світобудову, — кого з них вважати розумною істотою?., з точки зору інопланетних месій? Не хвилюйтеся, це іронічно.
Читайте моторошні, романтичні, актуальні, іронічні оповідання — для будь-якого настрою, на будь-який смак.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

17.04.2011

Автор рецензії: Дмитро Шульга (джерело: Весь Кіровоград)

На календарі літо і саме час відправитися у подорож на Кораблі жінок». Адже саме так – Корабель жінок» – називається найновіша на цей час книга з авторської серії Яна Дубинянська's puzzles».

На цьому незвичному плавзасобі 18 кают, тобто оповідань розподілених по чотирьох палубах ,тобто розділах МОТОРОШНО», РОМАНТИЧНО», АКТУАЛЬНО», ІРОНІЧНО». Та зрештою, розподіл по цих категоріях доволі умовний – наприклад, схожі за ідеєю штучного моделювання імітації реального життя твори Баржа над чорною водою» та Варіація життя» розведені по різних частинах. Перше оповідання – з Моторошної» серії (напевне, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100