Яна Дубинянська : Яна Дубинянська про Джері Даррела, Машу Єрмолову, Олю Кобилянську, Рея Бредбері, Ованеса Айвазовського : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Яна Дубинянська. Яна Дубинянська п...
 
Яна Дубинянська : Яна Дубинянська про Джері Даррела, Машу Єрмолову, Олю Кобилянську, Рея Бредбері, Ованеса Айвазовського : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам
доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Яна Дубинянська "Яна Дубинянська про Джері Даррела, Машу Єрмолову, Олю Кобилянську, Рея Бредбері, Ованеса Айвазовського" (фото 1)
Яна Дубинянська про Джері Даррела, Машу Єрмолову, Олю Кобилянську, Рея Бредбері, Ованеса Айвазовського

Яна Дубинянська

Грані-Т, 2008. — 104 с. — (Серія: Життя видатних дітей).
— м.Київ. — Наклад 3000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-2923-77-3

Жанр:
Життя видатних людей
Дитячі оповідання
Дитячі повісті

Анотація:
Яна Дубинянська – українська письменниця і журналіст – розповіла п’ять історій з життя, а точніше – дитинства відомих особистостей. Книга для майбутніх геніїв та їхніх батьків. Джеральд Даррел, англійський письменник і захисник тварин, Маша Єрмолова, велика російська драматична актриса, Оля Кобилянська, українська письменниця, Ованес Айвазовський, художник-мариніст, автор понад шести тисяч картин, та Рей Бредбері, американський письменник-фантаст, довели, що одного випадку замало, аби стати всесвітньо відомим.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

17.04.2011

Автор рецензії: Дмитро Шульга (джерело: СУМНО)

Можна тільки гадати, наскільки важко чи, навпаки, легко було письменниці Яні Дубинянській, котра відома насамперед фантастично-фентезійною прозою, працювати у відомій серії видавництва «Грані-Т» «Життя видатних дітей», де треба було не тільки розповісти про реальні події юних літ відомих особистостей, але й зробити це так, аби сподобалося потенційним читачам молодшого покоління.

Хоча, судячи з усього, Яна Дубинянська орієнтувалася перш за все на підліткову аудиторію. Адже імена героїв її книги – Джеральда Даррела, Марії Єрмолової, Ольги Кобилянської, Рея Бредбері та Ованеса Айвазовського – не ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100