Тарас Лютий : Нігілізм: анатомія Ніщо : монографія : Анотація, уривок з книги.

Автор Тарас Лютий. Нігілізм: анатомія Ніщо : монографія. У жанрах Філософське, релігійне. Анотація: Майже два останніх стол...
 
Тарас Лютий : Нігілізм: анатомія Ніщо : монографія : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Тарас Лютий "Нігілізм: анатомія Ніщо : монографія" (фото 1)
Нігілізм: анатомія Ніщо : монографія

Тарас Лютий

Парапан, 2002. — 295 с. — (Серія: замовляйте у мене febry@ukr.net або http://arhe.com.ua/product/nglzm-anatomja-nsho/).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Можливість автографа.
ISBN: 966-95933-5-2
ББК: 220.4

Жанр:
Філософське, релігійне

Анотація:
Майже два останніх століття західноєвропейська думка прагне осмислити проблему нігілізму в суспільному, політичному, культурному, моральному та навіть біологічному житті. Складність дослідження сучасного стану проблеми зумовлена модифікованими формами нігілізму, які вражають вже не відвертістю, силою чи наполегливістю свого прояву, а мають здатність приховуватися за антинігілістичними гаслами чи гуманістичними ідеями, за несприйняттям можливості жахливих злочинів та відволіканням від них.
Ці чинники засвідчують, що нігілізм – не лише стан занепаду, філософський напрям чи явище відверто неґативного змісту. Йдеться, передовсім, про філософсько-антропологічне та соціо-культурне розуміння нігілізму як вчення, що компенсує однобічність уподібнення життя тільки позитивній присутності людини у світі поза її альтернативами, які характеризуються єдністю “буття” і “ніщо”.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Лібертинізм і "утопія зла"
Тарас Лютий

Скептицизм Відродження уможливив появу нового інтелектуального напряму, що поряд з матеріалістичними ідеями, був позначений аристократичним нігілізмом - ЛІБЕРТИНІЗМ. Вільнодумство ранніх лібертенів новило богемний та елітарний характер. Тут ще не було просвітницького енциклопедизму, їхня зверхність не дозволяла поширювати власні думки, які вважалися високим надбанням.

Але вже з ХУІІІ ст. серед світських лібертенів проявом вишуканості вважалося нехтування моральними настановами. Це відбилося на філософії та літературі. У романістиці (Лесаж, Прево, ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100