Ольга Павлівна Іваницька : ФРАНКО – КАУДИЛЬЙО ІСПАНІЇ : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Ольга Павлівна Іваницька. ФРАНКО – КАУДИЛЬЙО ІСПАНІЇ. У жанрах Історичне, Біографічне. Рецензії опубл...
 
Ольга Павлівна Іваницька : ФРАНКО – КАУДИЛЬЙО ІСПАНІЇ : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам
не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Ольга Павлівна Іваницька "ФРАНКО – КАУДИЛЬЙО ІСПАНІЇ" (фото 1)
ФРАНКО – КАУДИЛЬЙО ІСПАНІЇ

Ольга Павлівна Іваницька

Книги - ХХІ, 2006. — 432 с.
— м.Чернівці. — Наклад 1000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 966-8653-71-8

Жанр:
Історичне
Біографічне

Анотація:
Політична біографія Франсиско Франко Баамонде – військового й політичного діяча, генералісимуса та глави Іспанської держави упродовж майже сорока років, що стало рекордом у світовій історії минулого століття, перше дослідження у сучасній українській історіографії. Авторка спираючись на широке коло оригінальних джерел та принципи сучасного світобачення, дає власну аргументовану відповідь на низку запитань, які дебатуються у зарубіжній історичній науці, зокрема, ким був Франсиско Франко Баамонде: рятівником іспанської нації, її патріотом, фашистським диктатором та великим інквізитором? Життєвий, військовий та політичний шлях іспанського каудильйо подається на широкому історичному тлі суспільних, політичних та економічних проблем Іспанії ХХ століття.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

25.05.2011

Автор рецензії: Євген Боженко (джерело: газета "Друг Читача")

Історія нещадна до окремої людини. Вона звертає набагато більше уваги на події та вчинки, а не на те, що до цих вчинків спонукало. Крізь історичну призму люди перестають бути особистостями і, в кращому випадку, перетворюються на рушійну силу історичного процесу.
Ольга Іваницька підійшла до справи викладення історичних фактів зовсім не так. У її книзі «Франко – каудильйо Іспанії» диктатор постає перш за все людиною, а вже потім політичним діячем. Авторці вдалася дуже важка справа – намалювати історичну і політичну біографію настільки яскравими фарбами, що читач буквально закохується в її героя.
... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100