Христя Венгринюк : Голий нарКотик : Купити книжку.

Список книгарень де можна купити книжку Христя Венгринюк. Голий нарКотик.
 
Христя Венгринюк : Голий нарКотик : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1612)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Христя Венгринюк "Голий нарКотик" (фото 1)
Голий нарКотик

Христя Венгринюк

Книги - ХХІ, 2006. — 172 с.
— м.Чернівці. — Наклад 1000 шт.

Тверда обкладинка.

Жанр:
Поезія

Анотація:
Ви коли-небудь відчували залежність? Могутню, шалену, небезпечну і від того надзвичайно солодку залежність… Не від звичайних героїну, кокаїну, екстезі чи драпу — мова йде про наркотики сильніші: секс, швидкість, дружбу, страх… Не помічаючи його, ми всі перебуваємо у стані залежності. Ця книга — яскравий тому приклад. Це не текст-казка чи текст-пісня, це — текст-наркотик, наркотик від якого важко відірватися, яким хочеться насолоджуватися все більше, який швидко закінчується і зрештою приносить кайф, екстаз і повну сатисфакцію.

Друга книга Христі Венгринюк не для слабкодухих, вона шокує. Шокує відвертістю, екстравагантністю та сміливістю — це доза, яка закріплює залежність від авторки, чи пак — її творчості. Можна провести паралелі з Маркесом чи Едгаром По, сожна звернутися до психоаналізу і згадати Фройда, однак очевидно одне — «Голий нарКОТИК» роздягає почуття та страхи, оголює приховані бажання та зриває зі свідомості останні залишки табу.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Не знайдено жодної ціни на цю книжку.
Реклама
Rambler's Top100