Володимир Сердюк : Мистецтво вмирання : роман : Анотація, уривок з книги.

Автор Володимир Сердюк. Мистецтво вмирання : роман. У жанрах Казки для дорослих. Анотація: Головний герой роману "Мистецтво вмир...
 
Володимир Сердюк : Мистецтво вмирання : роман : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Володимир Сердюк "Мистецтво вмирання : роман" (фото 1)
Мистецтво вмирання : роман

Володимир Сердюк

— Сергія Пантюка, 2009. — 310 с.
— м.Сторожинець. — Наклад 1000 шт.

Тверда обкладинка. Можливість автографа.
ISBN: 978-966-8529-72-6
ББК: 84.4 УКР6.44

Жанр:
Казки для дорослих

Анотація:
Головний герой роману "Мистецтво вмирання" добровільно помирає від нерозділеної любові. Процес цей є тривалим і надає змогу в мареннях відвідати інші часи та чужі землі. Він прагне воз'єднатися з коханою і зустрічає її скрізь, таку ж саму і з тим же іменем. Як того й вимагає класична форма літературного твору, усе закінчується екстазом і вибухом емоцій.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

...Коли кохаєш, море не таке солоне. Воно Балтійське. Колись ми гріли його своєю пристрастю і не думали, щедро чинимо, чи необачно.

Ми лежали на пляжі в Юрмалі. Пляж був тихим, хоча й велелюдним. І зовсім не нагадував базари чорноморських пляжів. Чим мені подобається Прибалтика так це тим, що там, перебуваючи серед натовпу, можна залишатися самим собою і бути впевненим, що ніхто не вторгнеться до твого "мікрокосмосу".

На пляжі нас було двоє. Нам було спокійно. Сіль Балтійського моря залишалася тоненькою плівкою на наших тілах і можна було привселюдно голубити одне одного, вишкрябуючи на тій ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100