Марина Соколян : Ковдра сновиди : Виправдання безладу : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Марина Соколян. Ковдра сновиди : Виправдання безладу. У жанрах Антична міфологія, Філософське, релігі...
 
Марина Соколян : Ковдра сновиди : Виправдання безладу : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Марина Соколян "Ковдра сновиди : Виправдання безладу" (фото 1)
Ковдра сновиди : Виправдання безладу

Марина Соколян

Факт, 2005. — 236 с. — (Серія: Exceptis excipiendis).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.

Жанр:
Антична міфологія
Філософське, релігійне
Культурологічне

Анотація:
Авторка цієї книжки, як і кожен з нас, любить гарно відпочити. Її взірцева відпустка — це можливість влаштуватися під пальмою на теплому узбережжі, гортаючи мудрі книжки про міфи, сни та прадавні часи. «Ковдра сновиди» містить у собі всі складові такого дозвілля: майже міфологічна оповідь про пошуки Міста Снів, етнографічні роздуми про те, куди зникла магія, а також мудрі бесіди за келишком «Чайчиного молока» над червоними стріхами узбережного курорту. Ця книга — «кишенькова відпустка» для всіх, хто сумує за сонцем та чарівними казками.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (1) Де купити (3) Скачати файл
Рецензія

06.05.2010

Автор рецензії: Вано Крюґер (джерело: Сумно)

Куди діваються втрачені сни? Куди поділась магія Старих Епох? Куди майже без сліду зникла та ірраціональність, завдяки якій давні маги отримували нечувану владу? Кожен з нас, принаймні в дитинстві, хоча б раз задавався цими запитаннями, й блаженний той, хто продовжує їх задавати й зараз. Останній роман Марини Соколян «Ковдра сновиди» якраз й дає відповіді на ці запитання. Відповіді хиткі й ілюзорні, такі ж самі як поставлені запитання.

Слід звернути увагу на підзаголовок «виправдання безладу», адже підзаголовок, якщо він є, завжди каже більше ніж сам заголовок. На думку Марини Соколян, «хаос ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100