За ред. доктора мистецтвознавства О. Найдена., Оксана Забужко : Катерина Білокур: Філософія мовчазного бунту : Наук. статті, есеї, культуролог. праці до 100-річчя і 110-річчя : Анотація, уривок з книги.

 
За ред. доктора мистецтвознавства О. Найдена., Оксана Забужко : Катерина Білокур: Філософія мовчазного бунту : Наук. статті, есеї, культуролог. праці до 100-річчя і 110-річчя : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам
доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка За ред. доктора мистецтвознавства О. Найдена., Оксана Забужко "Катерина Білокур: Філософія мовчазного бунту : Наук. статті, есеї, культуролог. праці до 100-річчя і 110-річчя" (фото 1)
Катерина Білокур: Філософія мовчазного бунту : Наук. статті, есеї, культуролог. праці до 100-річчя і 110-річчя

За ред. доктора мистецтвознавства О. Найдена., Оксана Забужко

Видавничий дім Стилос, 2011. — 256 с.
— м.Київ. — Наклад 1000 шт.

Жанр:
Культурологія
Збірки критичних статей
Життя видатних людей

Анотація:
Її біографії досі не написано. І не дивно – з усіх постатей нашого культурного пантеону 20-го століття саме до неї найточніше, прямою проекцією зі століття 19-го, пасує шевченківська формула: «Історія мого життя є частина історії моєї батьківщини». Формула, котра передбачає й зворотній зв’язок: не маючи до диспозиції правдивої «історії батьківщини», годі розгледіти й зрозуміти смислові зв’язки і всередині вплетеної в те ширше панно нитки одного життя.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Автор ніяк не обере кращий уривок :)

Реклама
Rambler's Top100