Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
|
ТРЕТЯ НОВИНА або ЧОБОТИ ДЯДЬКА ЛУКАША : БУВАЛЬЩИНА З ЧАСІВ НІМЕЦЬКОЇ ОКУПАЦІЇ
Дмитро Лисюк
— самвидав,
2011.
— 76 с.
— м.Херсон. — Наклад 2192 шт.
Можливість автографа.
Жанр:
— Піксельні книжки
— Кіносценарії
— Друга світова
Анотація:
Щодо форми: сценарій можна писати як завгодно, аби тільки гіпотетичний режисер зрозумів і побачив кіно в тексті. А повість треба писати так, щоб сподобалось читачеві. Але не все можна передати сценарієм, тобто - ремаркою, репризою, монологом, діалогом, або ґеґом (гарне слово, гусяче). Інтонація, ставлення, тонкий прошарок особистої філософії, а ще буває модальність, о! Українська класика (на відміну, наприклад, від американської) вчить нас не ганятись за двома зайцями, але/тому:
Щодо жанру: все, що набрано рівними літерами, можна вважати сценарієм, а все що курсивом, можна вважати повістю.
Щодо теми: це правда. Її треба розповісти.
Щодо змісту: має бути цікаво.
Присвячується моєму батькові Василю Терентійовичу.
Лінк із зображенням книжки:
|
Рецензія |
22.11.2011
Автор рецензії: © Микола Цибенко, 08-09-2011
(джерело:
gak.com.ua)
Хоча я не режисер, але уявляю, що авторські думки у фільмі можна передати голосом за кадром. Сюжет дотепний і колоритний, тому рекомендую кіноповість і ставлю найвищу оцінку. Звичайно, цей сценарій не для повнометражного фільму, але його можна використати для короткометражного, або, враховуючи "далі буде", слід очікувати на продовження (на що і сподіваюся).
З повагою М.Цибенко
|
|
|
|