Феріч Зоран : Полапка Волта Діснея : Анотація, уривок з книги.

Автор Феріч Зоран. Полапка Волта Діснея. У жанрах Романи, новели та оповідання, Цикли різножанрових оповідань, Чорний гумор. Анотація: У зб...
 
Феріч Зоран : Полапка Волта Діснея : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Феріч Зоран "Полапка Волта Діснея" (фото 1)
Полапка Волта Діснея

Феріч Зоран

(Переклад: Олена Концевич, Винничук Юрій, Чорпіта Наталія, Вівчар Соломія, Гук Зоряна)

Піраміда, 2008. — 176 с.
— м.Львів. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-441-090-5
ББК: 84.4 Хорв.

Жанр:
Романи, новели та оповідання
Цикли різножанрових оповідань
Чорний гумор

Анотація:
У збірці оповідань «Полапка Волта Діснея» простежується певна зміна настрою суб’єкта, від імені якого ведеться розповідь: від наївного і чуттєвого (Forma Amorfa, «Полапка Волта Діснея») до іронічного («Симетрії дива») й відверто цинічного («Острів на Купі», «Ангел у офсайді», «Блюз для пані у червоні плями»). Разом із тим у збірці помітна взаємопов’язаність персонажів: після прочитання збірки складається враження, що її оповідання — то не окремі історії, а розділи єдиного роману. І цей роман з оповідань — сповнений абсурду, химерності, дивних випадковостей. У ньому інтимні подробиці людського організму та недолугі життєві ситуації постають, неначе в шаржі, трохи перебільшеними та викривленими — так, щоб на їхньому прикладі можна було добре розгледіти вади й недуги всього суспільства. Відтак творчість Феріча варто називати не скандальною, а швидше чоловічою сентиментальною прозою. (Світлана Самохіна «Дзеркало тижня»)

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Жінка з діагнозом раку матки

Передмова до трагедії

Копаючи рівчак десь на фронті, Штурліч Младен знайшов камінь з відбитком доісторичної тварини. У тварини було довгасте тіло, три пари ніжок і клешні. Напевно, цей камінь зостався ще з Панонського моря. Він взяв його додому, своїй дружині. Думав про неї, доки носив каменя в кишені. Між тим, коли він повернувся, то застав дружину з іншим чоловіком. Пізніше вона надіслала йому листа: «Я не змогла витримати. Це непорозуміння. Пробач мені. Соня.»
Це добило його. Цілими днями він сидів у пивниці навпроти гінекологічної клініки і набирався. Пивниця ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100