Еліна Заржицька : Як черепаха Наталка до школи збиралася : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Еліна Заржицька. Як черепаха Наталка до школи збиралася. У жанрах Казки. Рецензії опубліковані в К...
 
Еліна Заржицька : Як черепаха Наталка до школи збиралася : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде
подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Еліна Заржицька "Як черепаха Наталка до школи збиралася" (фото 1)
Книжка Еліна Заржицька "Як черепаха Наталка до школи збиралася" (фото 1)
Книжка Еліна Заржицька "Як черепаха Наталка до школи збиралася" (фото 2)
Як черепаха Наталка до школи збиралася

Еліна Заржицька

— Пороги, 2011. — 32 с.
— м.Дніпропетровськ. — Наклад 500 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-617-518-145-4
ББК: 84.4УКР6кр З-34

Жанр:
Казки

Анотація:
Книга «Як черепаха Наталка до школи збиралася» - про життя тварин. Героїня казки черепаха Наталка щиро всім допомагає, у неї багато друзів.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (14) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

18.10.2013

Автор рецензії: Марина Громова (джерело: Книгобачення)

16 жовтня 2013 року на базі Дніпропетровської обласної дитячої бібліотеки відбулася презентація останньої – четвертої серії про улюбленицю дніпропетровських дітлахів – розумну й добру черепаху Наталку.
Робота над серіалом тривала протягом року.
Нагадаємо, що мультфільм створено за мотивами однойменної казки дніпропетровської дитячої письменниці Еліни Заржицької.
Над художньою частиною мультфільму працював творчий колектив вихованців Криворізького багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру «Надія» під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва та трудового навчання Людмили Шевченко.
Музику ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

30.05.2013

Автор рецензії: Марина Громова (джерело: gorod.dp.ua)

Колектив Дніпропетровської обласної дитячої бібліотеки презентує третю серію мультфільму «Як черепаха Наталка до школи збиралася»

«Бажаєте зробити дитині сюрприз напередодні Дня захисту дітей? Подивіться разом третю серію мультфільму «Як черепаха Наталка до школи збиралася», - пропонує директор бібліотеки Ольга Шарабура.
Нагадаємо, що мультфільм, створений за мотивами однойменної казки дніпропетровської дитячої письменниці Еліни Заржицької; музику до нього написала композитор Валентина Фалькова. Черепаха Наталка «говорить» голосом молодої авторки Наталії Дев’ятко. Монтаж здійснено Дар’єю Корольовою ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

01.03.2013

Автор рецензії: Марина Громова (джерело: ІА gorod.dp.ua)

Перша серія мультфільму «Як черепаха Наталка до школи збиралася» по відгукам глядачів і преси мала безперечний успіх. Викладачі й вихованці криворізької школи-інтернату «Надія», окрилені успіхом першої частини мультфільму, запрацювали з подвоєною швидкістю. І ось – маємо! До першого дня весни – друга серія, створена за мотивами однойменної казки дніпропетровської дитячої письменниці Еліни Заржицької.
Художників-мультиплікаторів – третьокласниць Тетянку Крак, Софійку Лузіна, Настусю Гордінську та четверокласників Валентина Гнатка й Давида Миронова на чолі зі своїм улюбленим викладачем Людмилою ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

23.01.2013

Автор рецензії: б/п (джерело: Буквоїд)

Те, що казка про розумну й добру черепашку Наталку користується популярністю у дніпропетровських малюків, не варто й нагадувати. Адже саме діти - вихованці інтернатних закладів області взяли активну участь в оформленні однойменної книги, яка вийшла друком у видавництві «Пороги» (Дніпропетровськ, 2011). А вихованці Криворізької школи-інтернату «Надія» зробили аж 12 малюнків - майже до кожної казки (всього на розгляд авторові було надіслано майже 100 малюнків).
Саме маленькі вихованці закладу під час вручення їм готовою книги, яке відбувалося на базі обласної бібліотеки для дітей і запропонували ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.03.2012

Автор рецензії: Ольга Шарабура (джерело: Літературна Дніпропетровщина)

Вітання Великому Їжаку від талісмана Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей Їжачка-книговичка.

Наша бібліотека є тим культурним осередком, який збирає під своїм крилом багато поколінь мешканців Дніпропетровщини, небайдужих до красного слова.

На базі нашої бібліотеки відбуваються численні зустрічі читачів з письменниками, які пишуть для дітей та юнацтва.

Так, наприкінці минулого року відбулась зустріч маленьких читачів з дніпропетровською письменницею Еліною Заржицькою. Еліна Іванівна презентувала свою нову книгу «Як черепаха Наталка до школи збиралася».

Книга заслуговує на ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.03.2012

Автор рецензії: б/п (джерело: Маленький читайлик)

Дорогі діти!

Ця книга про життя тварин. Цикл невеликих казочок познайомить вас із життєрадісною, дотепною, кмітливою черепашкою Наталкою, яка розкриває для себе таємниці світу, радіє кожному несподіваному знайомству, готова щодня пізнавати щось нове. У неї багато друзів – це маленькі, непомітні істоти, яким черепаха Наталка щиро допомагає.

Пригоди дивовижних героїв, яких авторка наділила іменами і рисами людської вдачі, допоможуть уважно придивитись до загадкового навколишнього світу, відчути себе його частинкою, полюбити на перший погляд непомітних створінь, навчитися у них працелюбності, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.03.2012

Автор рецензії: Олена Наталочка (джерело: Літературна Дніпропетровщина)

Всі книги Еліни Заржицької надають нам сили і натхнення, захоплюють і звеселяють, змушують нас сміятися і плакати, приносять втіху і показують вихід із складного становища. Дитячі книжки цього автора відкривають нам шлях в літературу – великий світ на все життя.

Еліна Заржицька в образі головної героїні представила діткам веселу черепаху Наталку. Книжка «Як черепаха Наталка до школи збиралася» складається із чотирнадцяти казок-оповідань. Кожна казочка відповідає кожному прожитому дню маленької чудернацької черепахи. Наталка має багато друзів, всім допомагає, вміє поступатися і ніколи не ображається ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.03.2012

Автор рецензії: Тетяна Монська (джерело: Літературна Дніпропетровщина)

Коли береш книгу, то одразу звертаєш увагу на її гарне художнє та поліграфічне виконання. Вона ніби сама проситься до рук – така яскрава і весела в неї обкладинка! А які чудові малюнки, виконані дітьми, що навчаються в інтернатах Дніпропетровської області. Це велика знахідка – оздоблювати дитячі видання малюнками самої малечі, ніби коштовностями діадему прикрашати. Тільки талановиті та старанно написані твори можуть надихнути дітей на творчість!

Ця книга в змозі подарувати Вам і Вашим діточкам декілька приємних годин. Книга має пізнавальну цінність для дітей дошкільного віку. Ті діти, що цікавляться ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.03.2012

Автор рецензії: Жанна Крижановська (джерело: Літературна Дніпропетровщина)

Збірка казок, написана дитячою письменницею Е.І. Заржицькою, призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку і вийшла друком у видавництві «Пороги» (2011, Дніпропетровськ) за сприяння Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Цикл невеликих казочок знайомить малят із життєрадісною, дотепною, кмітливою черепашкою Наталкою, яка розкриває для себе таємниці світу, радіє кожному несподіваному знайомству, готова щодня пізнавати щось нове. У неї багато друзів – це маленькі, непомітні істоти, життя яких наповнене радощами, клопотами, сподіваннями.

Пригоди дивовижних героїв, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.03.2012

Автор рецензії: Олександра Кравченко (Девіль) (джерело: Бористен)

У Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей (директор Ольга Шарабура) відбулась презентація нової книги дніпропетровської письменниці Еліни Заржицької. Книга називається «Як черепаха Наталка до школи збиралася» й адресована дітям дошкільного та молодшого шкільного віку.
Героїня казкової повісті Наталка має чудовий характер: вона добра, справедлива, розумна, гостинна, працьовита, весела і скромна. І всі ці гарні риси виявляються не на словах, а на ділі. Наталка щиро всім допомагає, і тому в неї багато друзів, серед яких – діяльний і трохи задерикуватий тритон Триша, наївний пуголовок Грицько, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.03.2012

Автор рецензії: Олена Швець-Васіна (джерело: Днепропетровский Литератор)

28 жовтня члени ДОО ВТС КЛУ взяли участь у презентації нової книги дніпропетровської письменниці Еліни Заржицької. Імпреза відбулася у Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей (директор Ольга Шарабура). Книга має назву «Як черепаха Наталка до школи збиралася» і адресована дітям дошкільного та молодшого шкільного віку.

На сторінках цієї книжки і діти, і дорослі не тільки дізнаються подробиці із життя деяких тварин: як вони зростають, пересуваються, захищаються від небезпеки, але й зможуть краще зрозуміти, що таке дружба і взаємодопомога, підтримка і турбота. Тому у черепахи Наталки багато ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.03.2012

Автор рецензії: б/п (джерело: netnews.ua)

В пятницу, 28 октября, в Днепропетровской областной библиотеке для детей состоялась презентация книги «Як черепаха Наталка до школи збиралася» днепропетровской писательницы Элины Ивановны Заржицкой. Книга, по словам Элины Ивановны, адресована детям дошкольного и младшего возраста (от 3 до 7 лет). Это сказка, с множеством живых диалогов и доброго, светлого юмора. Как сообщила автор, на создание этой сказки ее вдохновила шустрая черепашка, которая жила у нее дома.
Поздравить Элину Заржицкую пришли днепропетровские писатели, коллеги, дети-читатели областной библиотеки для детей. Руководство и сотрудники ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.03.2012

Автор рецензії: Наталія Дев’ятко (джерело: Книгобачення)

Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей схожа на чарівний будиночок, у якому живуть казки і куди приходять цікаві люди, щоб поринути у книжки або поділитися власними історіями. Такими чарівниками, які відкривають читачам казкові світи, є письменники.
Одна з таких чарівниць - дніпропетровська дитяча письменниця Еліни Заржицька.
Наприкінці жовтня у бібліотеці відбулася презентація її нової книги «Як черепашка Наталка до школи збиралася». Це чудово оформлене видання розповідає про життя малої черепашки Наталки, доброї і сміливої героїні, яка по духу буде близька сучасним дітям. Вона розумна, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.03.2012

Автор рецензії: Олександра Кравченко (Девіль) (джерело: Буквоїд)

Книга «Як черепаха Наталка до школи збиралася» - про життя тварин. Героїня казки черепаха Наталка щиро всім допомагає, у неї багато друзів.

Героїня казкової повісті Наталка має чудовий характер: вона добра, справедлива, розумна, гостинна, працьовита, весела і скромна. І всі ці гарні риси виявляються не на словах, а на ділі. Наталка щиро всім допомагає, і тому в неї багато друзів, серед яких - діяльний і трохи задерикуватий тритон Тришка, наївний пуголовок Грицько, суворий пугач Федір Федорович, легковажна сорока Соня та інші кумедні звірята і птахи.
На сторінках цієї книжки можна не тільки ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100