Сергій Батурин : Коло втаємничених : роман : Анотація, уривок з книги.

Автор Сергій Батурин. Коло втаємничених : роман. У жанрах Іронічний детектив. Анотація: Продовження роману "Монолог самотнього мужч...
 
Сергій Батурин : Коло втаємничених : роман : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт
проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Сергій Батурин "Коло втаємничених : роман" (фото 1)
Коло втаємничених : роман

Сергій Батурин

Kindle Edition (Amazon), 2011. — 102 с.
— м.Харків. — Наклад 1000 шт.

Жанр:
Іронічний детектив

Анотація:
Продовження роману "Монолог самотнього мужчини".
У Києві один за одним помирають досить молоді, успішні й абсолютно здорові чоловіки: олігарх і журналіст. Медики не можуть знайти причини цих смертей. Герой, київський журналіст, береться за розслідування. Виявляється, що обидві смерті пов'язані із секретним відкриттям, що за радянських часів було здійснено під патронатом КДБ в одному закритому інституті, а ті, кому тепер належать наукові таємниці минулого, здатні піти на все, щоб правда не вийшла за межі кола втаємничених.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

А от причину з'ясувати... це вам не фунт ізюму. Напишуть в паперах стандартну гостру серцеву недостатність — от і вся причина. І ніхто й дошукуватися не буде, яка така напасть згубила молодого-перспективного племінника.
До цих патологоанатомів підхід треба. А який підхід до нашої людини? Правильно. Витяг я з тумбочки свого столу колекційну пляшку, котру думав виставити співробітникам у день народження, та й поїхав до районної лікарні, де в трупарні чекало результатів моєї оргработи тіло колишнього вже колеги. Добре було лише те, що там у поліклініці лікарем-травматологом працював мій однокласник ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100