Дмитро Кузьменко : Аеніль : Роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Дмитро Кузьменко. Аеніль : Роман. У жанрах Фентезі, Пригодницьке, Кіндер-проза. Рецензії опубліковані в Книгоман, Книгоба...
 
Дмитро Кузьменко : Аеніль : Роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Дмитро Кузьменко "Аеніль : Роман" (фото 1)
Аеніль : Роман

Дмитро Кузьменко

Навчальна книга - Богдан, 2012. — 304 с. — (Серія: Українська фантастика).
— м.Тернопіль. — Наклад 500 шт.

ISBN: 978-966-10-2002-2
ББК: 82-312.9

Жанр:
Фентезі
Пригодницьке
Кіндер-проза

Анотація:
Аеніль дель Уберті — 12-річна донька послів королівства Ерлі, яка навчається в Академії чарів на відділенні алхімії. Замок Академії, що має давню історію, сповнений багатьох таємниць і прихованих небезпек, які не завжди можуть подолати навіть викладачі — найталановитіші чарівники, чародії, алхіміки, цілителі та книжники. У школі свої традиції, звичаї і правила, не всі з яких відомі стороннім. Тиха, сором'язлива і невміла у чарах Аеніль стикається з небезпечними істотами, забороненими чарівницькими експериментами, таємними спілками учнів і викладачів, смертельними чарами, плетивом змов і підступів, расовою та становою нерівністю. Чи зможе вона усупереч усьому гарно вчитися, знайти друзів, пережити кпини однокласників, вберегти свою сестричку Іно?

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (4) Відгуки читачів (0) Де купити (3) Скачати файл
Рецензія

21.12.2012

Автор рецензії: Володимир Чернишенко (джерело: Книгоман)

Відколи на світ з'явився Гарі Поттер, усі книги, де поєднуються підлітки, чари і навчальні заклади приречені на аналогії з творінням Джоан Ролінґ. Навіть "Чарівника Земномор'я" з чарівницькою школою на острові Рок молодші читачі сприймають через призму Гоґвортсу. НМД, це ні погано, ані добре. Це просто факт, з яким треба миритися.

Дмитро Кузьменко написав про школу чарів, але не у Англії, а у окремому фентезійному світі з повним набором ґаджетів: таємними сектами, багатьма расами з різним соціальним значенням, місцевими потворами і артефактами. І саме фентезійний світ майже повністю перетягує ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

09.12.2012

Автор рецензії: Валентина Січкоріз (джерело: Книгобачення)

Дмитро Кузьменко: «Повинна бути як література, що дає можливість дітям і підліткам втекти від проблем та забутися у світі мрій, так і література, яка показуватиме, як ці проблеми можна здолати»

— Пане Дмитре, чим особисто Вас приваблює жанр фантастики?

-- Мене приваблюють різні жанри, включно з позажанровою літературою. Однак чомусь так склалося, що майже вся моя опублікована проза є фантастичною. Для мене жанр є не стільки рамками чи схемою (хоча й вони іноді потрібні), а швидше певною атмосферою і додатковими можливостями.

У фантастиці мені найбільше подобається повна свобода творчості ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

09.09.2012

Автор рецензії: Крістіна Шакула (джерело: Буквоїд)

Роман «Аеніль» – це окремий світ у власному просторі і часі. У цьому світі існує Академія Чарів, де живе і навчається 12-річна Аеніль, головна героїня роману. Сюжет історії, закрученої в межах замкових мурів Академії, має дві пов’язані між собою лінії: перша – інтриги підпільних організацій, у яких важливу роль грають викладачі закладу, і друга – пригоди самої Аеніль.

Пан Кузьменко з увагою і відданістю розкриває чарівний світ Академії, яка продумана до найменших деталей, ілюструє вигаданий ним простір майстерно промальованими мапами. Похмура готична атмосфера замку, вік якого губиться в глибині ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

05.07.2012

Автор рецензії: Олег Силін (джерело: Зоряна фортеця)

Аеніль: Роман. - Тернопіль : Богдан, 2012. - 304 с. - (Серія «Українська фантастика»). ISBN 978-966-10-2002-2.

"Аеніль дель Уберті — 12-річна донька послів королівства Ерлі, яка навчається в Академії чарів на відділенні алхімії. Замок Академії, що має давню історію, сповнений багатьох таємниць і прихованих небезпек, які не завжди можуть подолати навіть викладачі — найталановитіші чарівники, чародії, алхіміки, цілителі та книжники. У школі свої традиції, звичаї і правила, не всі з яких відомі стороннім. Тиха, сором'язлива і невміла у чарах Аеніль стикається з небезпечними істотами, забороненими ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100