Олександр Горобець : Заручник спокуси, або Записки гламурного коханця : Еротичні новели : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Олександр Горобець. Заручник спокуси, або Записки гламурного коханц...
 
Олександр Горобець : Заручник спокуси, або Записки гламурного коханця : Еротичні новели : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Горобець "Заручник спокуси, або Записки гламурного коханця : Еротичні новели" (фото 1)
Заручник спокуси, або Записки гламурного коханця : Еротичні новели

Олександр Горобець

— АТОС, 2010. — 264 с. — (Серія: Художня література).
— м.Харків. — Наклад 1000 шт.

Можливість автографа.
ISBN: 978-966-2181-62-3

Жанр:
Авторська проза
Еротичне

Анотація:
Що таке заручник спокуси? Це, насамперед, душа без самотності, це стан безмежної закоханості, невпинної піднесеності, життя на високих сердечних регістрах. Саме тому ліричний герой духмяної, п’янкої і, здається, безмежної, насиченої різноманітними екстраординарними, романтичними епізодами есеї Олександра Горобця зізнається по ходу оповіді: «Любив, люблю, і не можу інакше».
І справді, що за життя без любові? Без дивовижної пристрасті, без якої ніщо велике не твориться на цьому світі, без потягу чоловіка до манливого жіночого світу, без високої напруги почуттів двох. Але неодмінно в рамках пристойності, без єдиного кривого слова впродовж усього твору.
Ви матимете насолоду спізнати світ високих людських почувань, без чого, кажуть, не рухається ні сонце, ні світила, із записок гламурного коханця барвистою, милою серцю і слуху мовою образів і епітетів, чим вельми вдало послуговується автор.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

24.03.2010

Автор рецензії: Анатолій Салюк (джерело: Літературний форум)

Важко жити людині без любовної пожежі в душі. Без вогню пристрасті, без закоханості. Як писав сім віків тому Джовані Бокаччо в своєму знаменитому "Декамероні" "Цілуйтесь, губи, не буде згуби: місяць новиться, то й вам годиться".

Ця примовка згадується замало не на кожній сторінці нової книжки Олександра Горобця "Заручник спокуси, або Записки гламурного коханця", яка цими днями вийшла друком у харківському видавництві "АТОС". Важко навіть визначити за жанром, що це за твір – низка непересічних задурливих новел, хмільні есеїстичні оповіді. Кожний читач, гадаю, сприйме їх по своєму. В силу, зрозуміло, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

24.03.2010

Автор рецензії: ЛЕОНІД БРОВЧЕНКО (джерело: ДРУГ ЧИТАЧА)

МАЛЕНЬКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДЕКАМЕРОН

Закрив останню сторінку гарячих, пристрасних есеїв Олександра Горобця і подумав: так це ж і є справжній маленький український Декамерон. Той, якого ми всі вже чекаємо десятиліттями – не діждемося. А то і мову солов’їну начебто маємо, наперекір усім табачникам із януковичами, і жінки, всі туземці, хто лишень не з’явиться в Україну, в один голос із насолодою стверджують, що у нас вони найкращі в світі, а чомусь ніхто про цей неоціненний скарб наш так не напише, щоб аж дух забило, щоб аж слина на губах заряхтіла від розбуджених почуттів. А тут замало не від першої ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100