Іван Кулінський : Ненаповнювачі : поезії : Купити книжку.

Список книгарень де можна купити книжку Іван Кулінський. Ненаповнювачі : поезії.
 
Іван Кулінський : Ненаповнювачі : поезії : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Іван Кулінський "Ненаповнювачі : поезії" (фото 1)
Ненаповнювачі : поезії

Іван Кулінський

Маузер, 2010. — 196 с.
— м.Київ. — Наклад 200 шт.

Можливість автографа.
ISBN: 978-966-96859-8-8
ББК: 84 Ук 7

Жанр:
Збірки лірики

Анотація:
«Ненаповнювачі» — третя книжка Івана Кулінського. І водночас перша, оскільки автор тривалий час переховувався в Інтернеті, не беручи участі у сучлітпроцесі як такому, а його самвидавні збірки призначалися суто для друзів. Від чого переховуватись поетові за відсутності цензури? Буковскі казав: «Ліпше робити щось дурне стильно, аніж щось небезпечне без стилю. Робити щось небезпечне стильно — ось що я називаю мистецтвом». Небезпечність віршів Кулінського — в їх надзвичайній, болючій близькості до реальності. Кожну птаху, велику чи малу, поет кладе назад до культурного гнізда, з якого вона випала.
Жорстоко-сентиментальні (яка сучасність, такі й вірші) рядки сповнені туги за примарним, спраги і люті кохання, — воно у цій просякнутій смородом сучасності завжди зайве і зацьковане натовпом навіжених патентованих «знавців життя». Життя як невпинна катастрофа, все вишите втратами, розлуками, журбою. Дарма, що виглядає це як спроба позбутися болю і почуття взагалі.
«Ненаповнювачі» — це тютюн, або морозиво, тобто прості справжні речі як вони є. Вони існують. Їх не можна охарактеризувати інакше — справжній тютюн це завжди добрий тютюн, вершкове морозиво має запах свіжоздоєного молока, яке несуть, відставивши для рівноваги лівицю, через заметений снігом двір.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Не знайдено жодної ціни на цю книжку.
Реклама
Rambler's Top100