Аркадій Поважний : Кам'яний воїн : роман : Анотація, уривок з книги.

Автор Аркадій Поважний. Кам'яний воїн : роман. У жанрах Романи, новели та оповідання, Історичне, Пропонується видавцям. Ано...
 
Аркадій Поважний : Кам'яний воїн : роман : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Аркадій Поважний "Кам'яний воїн : роман" (фото 1)
Книжка Аркадій Поважний "Кам'яний воїн : роман" (фото 1)
Книжка Аркадій Поважний "Кам'яний воїн : роман" (фото 2)
Книжка Аркадій Поважний "Кам'яний воїн : роман" (фото 3)
Кам'яний воїн : роман

Аркадій Поважний

— ТОВ КСК "Альянс", Запоріжжя, 2012. — 344 с.
— м.Суми. — Наклад 1883 шт.

Можливість автографа.
ISBN: 9786177019083
ББК: Ш6 (4Укр-4Зп)

Жанр:
Романи, новели та оповідання
Історичне
Пропонується видавцям

Анотація:
Основна фабула роману, це історична постать – Нестор Махно. Змальована не загальносприйнятними кліше – такий собі харциз-відчайдух, шибайголова і тому подібне. В романі «Кам’яний воїн» Нестор Махно це в першу чергу жива людина, зі своїми вадами і достоїнствами. Це тривкий процес формування із звичайного сільського хлопчика із бідної родини у того ким він потім став – ватажка най масштабнішого повстання селян 20-го сторіччя. Роман розчленований на етапи: дитинство, неспокійна юність, каторга, революція, еміграція. Кожен розділ це розлогі події, викладені динамічно. Замальовки селянського життя кінця 19-го початку 20-го століть. Також в романі проведений елемент містики. Твір від початку до кінця здатний тримати увагу читача.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл

І
«Штабом» у хлопців називався старий лимпачевий1 будинок на узгір’ї Піщаної балки. Тут колись був постоялий двір. Років п’ятдесят тому порядкував єврей-корчмар. Та колись потужне господарство занепало, бо негоціанти та інші набувачі перестали навідуватися, з’явилися нові комерційні шляхи – користувалися залізницею. На додачу єврей потерпав від нападів лугарів2. Довелося залишити господарство напризволяще, винокурню, перенести до Гуляй-Поля. Тепер від корчми стирчать кам’яні стіни, частково дах, вкритий черепицею. Подвір’я заросло бур’янами та тереном.
Для гуляй-пільських хлопчаків це особливе ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100