Ніна Іванівна Фіалко : Гніздо для зозулі : оповідання, повісті : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжку Ніна Іванівна Фіалко. Гніздо для зозулі : оповідання, повісті. У жанрах Романи, новели та опов...
 
Ніна Іванівна Фіалко : Гніздо для зозулі : оповідання, повісті : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1514)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Ніна Іванівна Фіалко "Гніздо для зозулі : оповідання, повісті" (фото 1)
Гніздо для зозулі : оповідання, повісті

Ніна Іванівна Фіалко

Навчальна книга - Богдан, 2013. — 304 с.
— м.Тернопіль. — Наклад 1000 шт.

ISBN: 978-966-10-2980-3
ББК: 84(4Укр)6

Жанр:
Романи, новели та оповідання

Анотація:
У повісті "Розбагатіємо?" авторка розповідає про сучасну жінку, яка прагне залишитися у бізнесі, котрий створила ще на початку переходу країни до нових ринкових відносин. Читайте і ви не пошкодуєте за втраченим часом!
У повісті "Сльози Роксоляни" авторка разом із Богданом Мельничуком розповідають про митарства сучасних студентів, яким не вистачає коштів, щоб закінчити навчання у приватному інституті.
Збірку доповнюють ще девять цікавих оповіданнь соціальної тематики.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (1) Де купити (0) Скачати файл

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Відгук

10.02.2014
Книгоман (Оцінка: Варто прочитати)

Гроші чи сумління?
Ніна Іванівна Фіалко. Гніздо для зозулі. – Тернопіль: Навчальна книга Богдан.2013 – 304 с

Нова збірка соціально - побутових оповідань та повістей «Гніздо для зозулі» сучасної популярної української **********і Ніни Іванівни Фіалко, вразить вдумливого непересічного шанувальника реалізмом, життєвістю та драматизмом ситуацій, в яких опиняються і діють звичайні українці. Кожне оповідання це – окрема життєва історія, де описано нелегкі митарства та перипетії невблаганних доль людей з якими спілкувалася Ніна Іванівна на своєму життєвому та творчому шляху. Мабуть саме через граничну відвертість оповіді чи спогадів, книга читається швидко, легко і не вимушено.
Вже традиційно книга написана простою мовою, але перед читачем постає шокуючий цинізм відносин між найріднішими людьми: сином та матір’ю, братом та сестрою племінницею і тіткою. Іноді в складних життєвих обставинах найближчі люди відмовляються допомогти та підтримати одне одного і роблять вибір між грошима та сумлінням на користь власної корисливості та збагачення – до такого невтішного та болючого висновку підводить нас шановна авторка.
В оповіданні «Цирк на дроті» описано непрості реалії побудови кар’єри артиста цирку в Сполучених Штатах Америки, адже тут, на батьківщині талановитий випускник фізкультурного факультету, Роман просто не знайшов застосунку здібностям та гідної оплати своєї майстерності.
Героїня повісті «Розбагатіємо?», Надія, наважується розпочати власний бізнес в галузі харчової промисловості на початку 90-х років, але стикається із нещадним рейдерським захопленням свого успішного магазину з боку мафіозно –злочинних владних чиновників, котрі, на превеликий жаль, залишаються на своїх місцях і досі. Як наслідок, вона відчуває власну провину за смерть партнера по бізнесу Жори Гоцманова.
Визначальною рисою збірки, як і всієї творчості **********і є правдивість фактів та актуальність розглянутих соціальних проблем з якими ми маємо справу в реальному житті.
Корумпованість і тотальна продажність системи української вищої освіти є проблемою повісті «Сльози Роксоляни». Адже талановита студентка, яка вчиться на відмінно, не має змоги завершити останній курс навчання у приватному виші через брак тисячі доларів, котрі витратила на лікування хворого серця своєї матері, а рідна тітка наважується запропонувати дівчині пожертвувати честю і цнотою заради заробітку потрібних коштів.
Що ж важливіше гроші чи сумління? – замислиться кожен, хто зверне увагу на нове творче надбання Ніни Іванівни Фіалко і точно «не пошкодує за витраченим часом».
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100