Книгоман.

 
Книгоман
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Книгоман

м.Львів, Львівська обл.

Улюблені жанри:

Улюблений вислів:

*** Книги - морська глибмна, хто в них пірнув аж до дна, той, хоч і труду мав досить - дивнії перли виносить. Народна мудрість. Делай, что должен - и будь, что будет! *** Те, що ми знаємо - обмежене, те чого не знаємо - безмежне Апулей. (НАРОДНА МУДРІСТЬ)

Улюблені автори:

Улюбленi книги:
Ден Браун "Код да Вінчі", твори А. Дюма, В. Шекспіра, Ф. Ванденберга, П. Коельо, М. Булгаков "Майстер і Маргарита", Жюль Верн, Сестри Бронте, Діккенз, Гюго, Жорж Санд, Теккерей, Ірен Роздобудько, Леся Романчук, Марія Матіос, Наталка Шевченко, Надія Ковалик, Морис Дрюон "Проклятые короли" Люблю всі жанри літератури!!!!!

  Відгуки (13)
Результат: 1-10 (всього 13) Сторінка: 1 2
Книжка Відгук
Нікалео Ніка, В.Гранецька, Д.Корній, ... (Переклад: Трухан Оксана)
17.01.16
Книгоман (Оцінка: Варто прочитати)

Дякую за увагу до моїх відгуків на Ваші книги.
З повагою, Відгуки на книжку

Вдовиченко Галина, В.Гранецька, Д.Кор...
17.01.16
Книгоман (Оцінка: Варто прочитати)

Швновна пані Вікторіє, щиро дякую за увагу до моїх рецензій.
З повагою, Ігор Зіньчук Відгуки на книжку

Д.Корній
27.04.14
Книгоман (Оцінка: Варто прочитати)

Шановна пані Мирославо!
Цими вихідними із насолодою прочитав Вашого «Гонихмарника». Найбільше припало до вподоби і вразило оте плетиво української магії та реального кохання двох палких сердець, за яке не шкода віддати навіть життя… а ще – львівська, так, саме наша «львівська» українська мова, без жодного русизму!, що так часом «ріже слух», трапляючись у інших сучасних **********ів. Ніколи не думав, що зізнаюся Вам у цьому…, але, я сам пересуваюся на інвалідному візку, тому цілюще подіяли на душу епізоди про фільм «Скафандр і метелик», порятунок Марти із безодні відчаю, адже допомагаючи іншим, вона відчула смак і сенс власного життя. Словом, наснаги Вам і дякую за романи, які зцілюють душу.
З повагою, Ігор Відгуки на книжку

Н.Фіалко
28.02.14
Книгоман (Оцінка: Варто прочитати)

«На чужому горі свого щастя не збудуєш»
Ніна Іванівна Фіалко. Ріка життя. – Тернопіль: Навчальна книга Богдан 2013 -344 с
На чужому горі нікому і ніколи не вдасться збудувати власного щастя. Незаперечність цієї простої життєвої мудрості доводить у своєму романі «Ріка життя» українська **********я Ніна Іванівна Фіалко, з якою я, вже неодноразово, маю честь співпрацювати, як автор скромних відгуків на її завжди актуальні книги. Проте, новий соціально – побутовий роман вражає своєю соціальною спрямованістю і ґрунтовним точним аналізом мотивів поведінки персонажів у певних життєвих ситуаціях. Наприклад, Галина, котра через приворот і чаклунство зруйнувала перше кохання своєї подруги Наталі Захарчук, має зробити вибір між власним сумлінням, жіночою дружбою,бажанням просто насолити і зіпсувати життя подруги. В сюжеті книги виразно відчутна думка про «ефект бумеранга», коли зло вчинене іншій людині, рано чи пізно, повертається проти людини котра його вчинила. Ніна Іванівна, вустами своєї героїні доводить, що це своєрідна відплата за гріховні вчинки людини.
Ще однією важливою темою роману є руйнування міфів про призначення і діяльність УПА, які панують серед мешканців центральної України. Там люди часто бояться воєвничих бандерівців, що прийшли «захоплювати» Україну. Саме тому книга є особливо актуальною зараз, коли Українці, по суті, знову віддають своє життя за Самостійність, Соборність і Волю нашої держави. Кожна сторінка дає змогу читачеві усвідомити безпідставність такого сприйняття історичних подій та процесів державотворення, що тоді відбувалися. Авторка аргументовано доводить, що лише в єдності справжня сила народу,і жодні мовні, культурні чи інші питання не є перешкодами на шляху єднання української нації.
Стиль роману є акуратно вивіреним і, водночас, приємно легким для сприйняття. Читач не нудьгуватиме ані хвилини та співпереживатиме життєві колізії двох подруг, кожна з яких обрала власний шлях до щастя, визнання та успіху.
Визначальною особливістю всієї творчості Ніни Іванівни Фіалко і цього роману зокрема, є спонукати читачів до осмислення причин вчинків героїв і творення власних висновків, щоб не повторювати фатальних помилок, які руйнують життя найрідніших людей і примушують страждати від відчуття провини за помилки, що їх неможливо виправити. Відгуки на книжку

Н.Фіалко
10.02.14
Книгоман (Оцінка: Варто прочитати)

Гроші чи сумління?
Ніна Іванівна Фіалко. Гніздо для зозулі. – Тернопіль: Навчальна книга Богдан.2013 – 304 с

Нова збірка соціально - побутових оповідань та повістей «Гніздо для зозулі» сучасної популярної української **********і Ніни Іванівни Фіалко, вразить вдумливого непересічного шанувальника реалізмом, життєвістю та драматизмом ситуацій, в яких опиняються і діють звичайні українці. Кожне оповідання це – окрема життєва історія, де описано нелегкі митарства та перипетії невблаганних доль людей з якими спілкувалася Ніна Іванівна на своєму життєвому та творчому шляху. Мабуть саме через граничну відвертість оповіді чи спогадів, книга читається швидко, легко і не вимушено.
Вже традиційно книга написана простою мовою, але перед читачем постає шокуючий цинізм відносин між найріднішими людьми: сином та матір’ю, братом та сестрою племінницею і тіткою. Іноді в складних життєвих обставинах найближчі люди відмовляються допомогти та підтримати одне одного і роблять вибір між грошима та сумлінням на користь власної корисливості та збагачення – до такого невтішного та болючого висновку підводить нас шановна авторка.
В оповіданні «Цирк на дроті» описано непрості реалії побудови кар’єри артиста цирку в Сполучених Штатах Америки, адже тут, на батьківщині талановитий випускник фізкультурного факультету, Роман просто не знайшов застосунку здібностям та гідної оплати своєї майстерності.
Героїня повісті «Розбагатіємо?», Надія, наважується розпочати власний бізнес в галузі харчової промисловості на початку 90-х років, але стикається із нещадним рейдерським захопленням свого успішного магазину з боку мафіозно –злочинних владних чиновників, котрі, на превеликий жаль, залишаються на своїх місцях і досі. Як наслідок, вона відчуває власну провину за смерть партнера по бізнесу Жори Гоцманова.
Визначальною рисою збірки, як і всієї творчості **********і є правдивість фактів та актуальність розглянутих соціальних проблем з якими ми маємо справу в реальному житті.
Корумпованість і тотальна продажність системи української вищої освіти є проблемою повісті «Сльози Роксоляни». Адже талановита студентка, яка вчиться на відмінно, не має змоги завершити останній курс навчання у приватному виші через брак тисячі доларів, котрі витратила на лікування хворого серця своєї матері, а рідна тітка наважується запропонувати дівчині пожертвувати честю і цнотою заради заробітку потрібних коштів.
Що ж важливіше гроші чи сумління? – замислиться кожен, хто зверне увагу на нове творче надбання Ніни Іванівни Фіалко і точно «не пошкодує за витраченим часом». Відгуки на книжку

Н.Фіалко
04.02.14
Книгоман (Оцінка: Варто прочитати)

«Любов і спокій не купиш»
Ніна Іванівна Фіалко. Небезпечна межа – Тернопіль: Навчальна книга Богдан. 2012 – 287 с

Напевне, саме любові та спокою найбільше не вистачає персонажам нового гостросюжетного роману «Небезпечна межа», яким знову порадувала своїх численних шанувальників сучасна українська **********я Ніна Іванівна Фіалко. Попри те, що однією із основних тем цієї книги, як і попередніх, є заробітчанство та нелегка доля українок в Італії, роман насичений та збагачений новими життєвими проблемами та поворотами примхливої долі.
Милозвучною мовою, без стилістичних, чи будь-яких інших, огріхів **********я натхненно та правдиво оповідає про життя двох родин односельчан – сусідів Денисюків та Козак. Обидва брати Юрко та Сергій Денисюки з юнацьких років плекають ніжні почуття закоханості до вродливої та скромної Соні Козак. Дівчині приємно відчувати увагу обох хлопців і вона не наважується зробити вибір та прислухатися до власного серця. Однокурсниця Ліда, котра звикла отримувати бажане не докладаючи особливих зусиль, спокушає Сергія і наважується на злочин, що призводить до трагічної загибелі Юрка, напередодні одруження із Сонею. Ставши «ні вдовою, ні нареченою» і виживши після страшної автокатастрофи, Софія, успішно складає сесію і невдовзі стає головним бухгалтером сільськогосподарського підприємства у рідному селі. Сергій, одружується з Лідою, бо дізнається, що невдовзі стане батьком. Ліда ненавидить чоловікових батьків незважаючи на те, що вони допомагають виховувати доньку Наталочку і дарують дітям власну квартиру у Тернополі.
Бажаючи стати успішною, Ліда вмовляє чоловіка відкрити власний бізнес, але зазнає краху і підписує заставу на квартиру, щоб розрахуватися із кредиторами. В родині починаються сварки та непорозуміння, щоб виправити власну помилку та заробити кошти на нове помешкання, жінка наважується поїхати до Італії. На чужій землі її чекають розчарування, успіхи та кохання. Через нетривалий час Ліда повертається додому в дуже пригніченому нервовому стані, бо залишила на чужині свого щойно народженого сина.
В книзі лейтмотивом звучить думка про те, що Бог заздалегідь визначає долю людини і слід стійко долати життєві негаразди та ніколи не здаватися. Гортаючи сторінку за сторінкою, читач постійно замислюється над тим, що не можна переступати межу, за якою вже не повернеш звичайне життя, любов та повагу рідних, а головне – власну гідність та самоповагу.
«Небезпечна межа» - талановите нагадування **********і кожному з нас про високодуховні християнські цінності, моральність, патріотизм, безмежну любов, відданість, і справжнє служіння Україні. Відгуки на книжку

Д.Корній
15.07.13
Книгоман (Оцінка: Варто прочитати)

Невиліковна «недуга» серця

Відгук на роман «Тому, що ти є» сучасної української **********і Дари Корній Х: «Клуб сімейного дозвілля», 2013 -240 с.
Кожна книга, що отримує диплом – відзнаку престижного літературного конкурсу «Коронація слова» миттєво стає бестселером, а її автор здобуває прихильність поціновувачів вишуканого літературного слова. Проте, на мою думку, дуже важливим аспектом актуальності та потрібності книги для читача є її здатність примусити нас замислитися над «вічними темами», по іншому переосмислити власні думки та вчинки. Саме такою темою є той невгасимий вогник кохання, дбайливо леліяний двома людьми в постійних труднощах звичайного життя. Особливо витончено та реалістично опрацьовує цю тему сучасна українська **********я Дара Корній у своєму новому романі «Тому, що ти є». Чи може світле почуття кохання виникнути в ранньому дитинстві, коли оточуючі не сприймають цього серйозно і радше вважають просто грою, яка швидко набридне і мабуть мине?. Головні герої роману Оксана та Олександр, які ходили разом до одного дитсадка сміливо та впевнено підтверджують таке переконання, оскільки навіть перебуваючи на відстані тисяч кілометрів одне від одного всіма фібрами душі відчувають всі радощі та болі коханого серця, яке б’ється заради тебе… А будь – які спроби налагодити життя з кимось іншим навіть для добробуту і щастя дитини зазнають невдачі.
За жанром « Тому, що ти є» - міський роман. Події роману відбуваються то в маленькому провінційному містечку, де Олександр стає успішним хірургом районної лікарні і щодня рятує життя вдячним пацієнтам,але є безсилим у боротьбі з невиліковною недугою, яка відбирає останні сили його коханої Оксани, то в Києві в період буремних суспільно-політичних подій «Революції на граніті», адже Оксана була активною натхненною учасницею цих подій.
Кохання, яке є сенсом життя обох персонажів є своєрідним тлом для висвітлення проблеми корупції в медицині і непрофесіоналізм лікарів – хірургів районної лікарні, проблеми насильства в сім’ ї. Найбільше вражає те, що секретарка проректора університету готова терпіти побої заради розкішного життя в модній квартирі і фінансового задоволення її найменшої примхи.
Дара Корній виписує два варіанти кінцівки своєї книги: Песимістичний – Оксана помирає, а Олександр страждає на нервовий розлад і решту життя перебуває в психіатричній лікарні і оптимістичний – закохані щасливо живуть в Луцьку, куди переїжджають зі столиці, і народжують жаданого синочка, а смерть Оксани лише наснилася її коханому в жахливому сні. Таким чином **********я дає читачам право вибору трактування роману і спонукає нас до роздумів і усвідомлення того які цінності є найважливішими і справжніми на життєвій дорозі сучасної людини. Схожий художній прийом застосовує в своєму інтелектуальному постмодерністичному романі «Коханка французького лейтенанта» англійський ********** Джон Фаулз. Втім, можливо, це лише моє суб’єктивне бачення чудового роману «Тому, що ти є » і кожен читач по – новому трактуватиме цю вдумливу, повчальну книгу про кохання?.

Відгук опубліковано в Інтернет –виданні «Хайвей» http://h.ua/story/379119/ Відгуки на книжку

О.Апальков, Е.Заржицька, Диб`як Неоні... (Переклад: Патлань Юлія)
06.09.12
Книгоман (Оцінка: Варто прочитати)

І знову чудовий альманах сучасних поетичних та прозових творів, в якому так майстерно висвітлено тенденції сучасного українського літературного процесу, в інтерпретації талановитих авторів з України та інших країн. Відгуки на книжку

О.Апальков, Левченко Сергій, Більченк...
29.01.12
Книгоман (Оцінка: Варто прочитати)

Шановні пані та панове!

Прочитавши колективну збірку «Антологія сучасної новелістики та лірики -2011», хотів би відзначити твори та їх авторів, які привернули мою увагу:
Отже:
Сповнені щирих почуттів вірші Денисенко Христини, зокрема вірш «Ренесанса могучие крылья»-про занепад та знецінення культури в сучасному суспільстві;
дуже філософські поезії Константинової Катерини –вірш «Верь» про важливість віри в житті ладзвичайно юдини;
патріотична дума «Запорозька січ» Говоруна Валентина;
Цікаві роздуми про долю жінки в суспільстві і кохання -«Утраченная драгоценность» Савіної Наталії;
Пристрасні вірші про любов Ткачук Анжеліки; Люліч Валентини;
Чуттєві, наповнені особливою образністю пейзажів поезії Гасанової Маргарити;
Актуальна поезія та афоризми Дорожко Леоніда; Вовнянка Анатолія;
Надзвичайно глибогою за змістом є поезія Кирпатовського Віталія;
Драматичні рядки поезій Ніколаєнко Лілії;
Пристрасні віршовані рядки про єднання двох закоханих душ належать перу Мєдведєва Інокентія;
Шуга-Благодарна Тетяна, авторка прекрасних поетичних рядків про міста Смілу та Ужгород;
Проникливі та зворушливі поезії написала Коміна Валентина;
Повчальними та цікавими є оповідання Мащенка Віктора;
Зворушлива, захоплююча легенда «Чарівний смичок» Домніч Антоніни;
Просто незабутньою за силою духу є серія патріотичних віршів за мотивами роману Ліни Костеенко «Записки українського самашедшого», Боровського –Клюєва Валентина;
Проникливі, душевні вірші про кохання Ірклієнка Михайла;
Філософські поезії Кушніра Тараса, в яких виразно простежуються старовинні образи рідного Львова;
Вірші про природу «Времена года», «Цветок», Нечипельського Тараса;
Вражаючі поезії про сутність жіночої душі Рябин Надії;
Мірйливі й тужливі поезії Сильченко Віри;
Вірші Хорошевської Оксани торкають найпотаємніші струни душі;
Патріотичні вірші Суходола Юрія;
Правдивими є поезії Жеребцової Ніни;
Поетично довершеними є поезії Зінорука Володимира та Кравчук Наталі;
Малиновська Людмила, авторка цікавого оповідання «Подружки» про кохання і жіночу дружбу;
Повчальна казка у віршах «Полет шмеля Кеши» Борової Людмили;
Написані простою мовою, але надзвичайно поетичні рядки Комарової Єлизавети;
Своєррідні за стилем вірші Єгорцевої Тетяни;
Напоєні сумом вірші Лещенко Людмили;
Прекрасні поезії на релігійну тематику Яценко-Мельник Наталі;
Чудові поетичні рядки Огурцової Лідії;
Вірші про музу і долю поета Міхалевського Віталія;
Сумні, але правдиві віршовані рядки Силіної Лідії;
Вірш про сутність добра і зла «Чи ви стрічались з сатаною?», Ліпчинського Валентина;
«Перелесники» - осучаснена легенда Старости Петра;
Поезії про нещасливе кохання написала Гринева Тетяна.

Вважаю, що реалізація таких проектів, як «Антологія -2011» - дуже необхідна та корисна справа, оскільки авторам дає можливість втілити свої творчі здібності, а читачам – дізнатись про нові літературні здобутки.

З повагою, автор –учасник проекту, Ігор Зіньчук Відгуки на книжку

О.Апальков, Левченко Сергій, Фітель Г...
25.10.11
Книгоман (Оцінка: Варто прочитати)

Тексти збірки читаються захоплююче та легко. Особливо зворушливим є текст "Тетя, ты только меня обними" авторки Норченко Валерії, про долю двох безпритульних хлопчиків, які понад усе прагнули простої материнської ласки..., цікавим є есе Соколової Олени "Новогодняя ночь", в якому авторка талановито описує свої враження від новорічної ночі в Арабських Еміратах. Содобались вірші для дітей пані Ульяницької Людмили. Поезії п. Валентина Говоруна - "Нехай кохає тебе щастя","Леся Українка", "Олігархи", "Вкраїно -руїно" пройняті правдивим змалюванням української дійсності. Особливої чуттєвості сповнені поезії про кохання п. Хорошевської Оксани, Єгорцевої Оксани, Майорової Галини, Лещенко Людмили. Надзвичайно реалістичними є патріотичні вірші п. Боровського- Клюєва Валентина "Доля не всміхається рабам". Варто прочитати також правдиві короткі тексти п. Лаціс Марії про її малу батьківщину - Чорнобиль. Романтичними та цікавими є вірші Котіхової Ганни. Привертає увагу філософський текст "Дев'ять днів на тиждень" в якому Сергій Мечуський розмірковує про сутність життя та смерті. Оригінальною є легенда п. Петра Старости "Сопілка Валеса". Драматичним та проникливим є вірш "Де ви Українки?" п. Наталії Кравчук, про долю жінок -заробітчан.
Кожен твір книжки є неперевершеним та унікальним, бо у ньому "частинка душі та переживань автора. Відгуки на книжку

Результат: 1-10 (всього 13) Сторінка: 1 2
Реклама
Rambler's Top100