Олександр Апальков, Бігун Ірина, Горлач Леонід, Шевельов Марко : Чатує в століттях Чернеча Гора : Вісник міжнародного конкурсу поезій до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка : Рецензії в пресі.

 
Олександр Апальков, Бігун Ірина, Горлач Леонід, Шевельов Марко : Чатує в століттях Чернеча Гора : Вісник міжнародного конкурсу поезій до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Апальков, Бігун Ірина, Горлач Леонід, Шевельов Марко "Чатує в століттях Чернеча Гора : Вісник міжнародного конкурсу поезій до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка" (фото 1)
Чатує в століттях Чернеча Гора : Вісник міжнародного конкурсу поезій до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка

Олександр Апальков, Бігун Ірина, Горлач Леонід, Шевельов Марко

Склянка Часу*Zeitglas, 2014. — 200 с.
— м.Канів. — Наклад 300 шт.

ББК: 84(4Укр-Рос)6-5

Жанр:
— Вісник міжнародного конкурсу поезій до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка
Поезія
Політичне

Анотація:
Вісник міжнародного поетичного конкурсу “Чатує в століттях Чернеча Гора” побудовано за алфавітом призвищ авторів, твори яких були взяті до першого туру конкурсного розгляду. Змістовне наповнення цієї книги, попри її рівневе текстове розмаїття, досить вартісне. Нам хотілося показати якомога більше природних віршів. Тому деякі тексти подано із скороченнями. В такому випадку в кінці твору поставлено три крапки.
За вдумливого прочитання збірки, вбачається як минуле, так і події останніх місяців в Україні.
Втім, саме в такі часи, коли люди прагнуть відвертого, чесного і мужнього слова, поети потрібні як ніколи. А для поетів головне – мати можливість донести свої твори до читача – друкуватися.
Звісно, сьогодні ще невідомо хто із наших активних митців-сучасників стане класиком. Але цю роботу, певною мірою, вже нині робить міжнародний літературно-мистецький журнал «Склянка Часу*Zeitglas».

Упорядник Апальков Олександр

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (6) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

15.06.2014

Автор рецензії: Бруслиновський Євген (джерело: Газета ДЗ від 12 червня 2014 року)

КНИЖКОВА ПОЛИЦЯ

Визначено переможців I-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора", організованого міжнародним літературно-мистецьким журналом "Склянка Часу*Zeitglas" до 200-ліття від дня народження Т.Г. Шевченка.

Літературне змагання поетів полягало у висвітленні проблем духовного минулого, нинішнього та майбутнього розвитку України.

До конкурсного розгляду було подано 1789 творів сучасних авторів із України та зарубіжжя, написаних україн-ською та російською мовами.

Переможцями визнані: 1-е місце - Любов Бенедишин (м. Сокаль, Львівська область) - за твір ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

13.06.2014

Автор рецензії: Володимир ПОЛЯНЧУК, (джерело: Голос з-над Бугу)

У видавництві "Склянка часу" (м. Канів) вийшов у світ спеціальний вісник Першого міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора", який представляє учасників конкурсу на кращий поетичний твір, присвячений 200літтю від дня народження Тараса Шевченка.

Журі, до складу якого входили Євгенія Більченко, Володимир Комісарчук, Неоніла Диб'як, Вячеслав Пасенюк, Олександр Апальков, який водночас є головним редактором міжнародного літературнохудожнього журналу "Склянка часу* ZeitGlas" і упорядником Вісника конкурсу, з 1789 надісланих віршів допустили до конкурсу 205 творів авторів з усіх ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

27.05.2014

Автор рецензії: Власкор (джерело: РІО)

Поема бердичівлянина увійшла до книги «Чатує в століттях Чернеча Гора»
Понеділок, 19 травня 2014, 12:40 Власкор


Бердичів славиться своїми талантами. Городяни успішно беруть участь у різноманітних хореографічних та музичних конкурсах. Неабиякі успіхи мають вони і на літературній ниві. З-під пера бердичівлян вийшла не одна книга. Є у міста привід знову пишатися одним зі своїх мешканців.


До 200-річчя з Дня народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка, було оголошено міжнародний конкурс на кращий твір «Чатує в століттях Чернеча Гора». Суть його полягала у тому, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

27.05.2014

Автор рецензії: редактор (джерело: .kaniv.net/news)

Названо переможців I-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора", організованого літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas» до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка.

Це літературне змагання поетів полягатало у висвітленні проблем духовного минулого, нинішнього та майбутнього розвитку України. Редакція журналу «Склянка Часу*Zeitglas» ознайомило широке коло читачів з найкращими зразками нинішньої поезії, котра не знає кордонів та утисків цензорів.

До конкурсного розгляду бралися твори українською та російською мовами. У зазначений термін до ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

02.04.2014

Автор рецензії: Тетяна Ч-П. (джерело: Жінка-Українка)

Побачив світ "Вісник Міжнародного поетичного конкурсу", присвяченого 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка "Чатує в століттях Чернеча Гора", де вміщено твори першого туру конкурсного розгляду.

Змістовне наповнення цієї книги, попри її рівневе текстове розмаїття, досить вартісне. Нам хотілося показати якомога більше природних віршів. Тому деякі тексти подано із скороченнями, - пояснює упорядник видання, член журі конкурсу, редактор і видавець Олександр Апальков. -

За вдумливого прочитання збірки, вбачається як минуле, так і події останніх місяців в Україні.

Втім, саме в такі часи, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

02.04.2014

Автор рецензії: Лариса Журенкова (джерело: kassiopeya)

Дорогі друзі! На одному диханні прочитала уже свій авторський "Вісник".
Які ж ми молодці: і організатори конкурсу, і поети - усі ті, хто долучився до благородної справи: пошанував селянського сина, що "став володарем у царстві духа" - нашого Тараса Шевченка.
Насолодилась чудовою, щирою, натхненною поезією людей не тільки з різних куточків нашої України, а й з далекого Зарубіжжя.
Важко було обрати три найкращі, на мою думку, поезії. Адже за кожною - душа і любов.
Не можу не відзначити вірш С. Антонишин "З життя равлика", такий близький мені за духом. Чудовий філосовський білий вірш, вражаюче-щемливий ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100