Максим Кідрук : Мексиканські хроніки : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Максим Кідрук. Мексиканські хроніки. У жанрах Путівні нотатки, Колоніальне, Емігрантське. Рецензії опубліковані в Сумн...
 
Максим Кідрук : Мексиканські хроніки : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1625)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Максим Кідрук "Мексиканські хроніки" (фото 1)
Книжка Максим Кідрук "Мексиканські хроніки" (фото 1)
Книжка Максим Кідрук "Мексиканські хроніки" (фото 2)
Мексиканські хроніки

Максим Кідрук

Нора-Друк, 2009. — 304 с. — (Серія: Мандри).
— м.Київ. — Наклад 1000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-2961-46-1
ББК: 84У К 38

Жанр:
Путівні нотатки
Колоніальне
Емігрантське

Анотація:
Є мрії прості та буденні. Є мрії химерні та незвичайні. Останні, як правило, дуже рідко і лише завдяки чималим зусиллям стають реальністю. Ця книга, що ви тримаєте в руках, про одну з таких мрій на ім'я Мексика.

Утім це не звичайна історія про далеку латино-американську країну. Це не туристичний путівник чи збірка порад для самотніх мандрівців. Ця розповідь - про велику Мрію, зухвалу і абсурдну, яка на перший погляд здавалась нездійсненною, але яка врешті решт, завдяки безладній суміші віри та впертості, втілилась у життя. "Мексиканські хроніки" - захоплююча розповідь про те, як молодий українець, йдучи за безумним покликом серця, рвонув на інший континент за дванадцять тисяч кілометрів від дому і наодинці пройшов Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану на заході до Карибського моря на сході.

Для широкого загалу читачів.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (1) Де купити (3) Скачати файл
Рецензія

05.02.2011

Автор рецензії: Антон Санченко (джерело: Сумно)

Сьогодні на годину відключили інтернет і я нарешті дочитав «Мексиканські хроніки». Читати їх я починав ще в інтернеті, прочитав декілька розділів, а поки збирався колись продовжити, автор прибрав тексти з сайту. Як потім виявилось, тому що надіслав рукопис на «Коронацію слова», де він і став лауреатом 2-ї премії. З чим усі віртуальні знайомі вже давно його привітали, і я не виняток.

Вже те, що я шукав цю недочитану в мережі книжку, має свідчити на користь неї. Але одна справа – уривки в електронному вигляді, інша – папір, завжди чекаєш на це перевтілення з певними сумнівами. З прикольних електронних ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100