Богдан Жолдак : Яловичина : Макабреска : Купити книжку.

Список книгарень де можна купити книжку Богдан Жолдак. Яловичина : Макабреска.
 
Богдан Жолдак : Яловичина : Макабреска : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1564)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Богдан Жолдак "Яловичина : Макабреска" (фото 1)
Яловичина : Макабреска

Богдан Жолдак

— НКВЦ Рось, 1991. — 70 с.
— м.Київ. — Наклад 100 шт.

Жанр:
Цикли різножанрових оповідань
Міське
Чорний гумор

Анотація:
Жолдак Богдан Олексійович народився в Києві 1948 р. За-кінчив філфак КДУ, вчителював, доки не написав гопак-опе-ру • "Конотопська відьма". Відтоді публікується в періодиці. Зараз працює в .Національно-культурному центрі «Рось» Українського фонду культури.
Усі оповідання молодого прозаїка є своєрідною спробою де-міфологізації соціалістичної свідомості, ■ витвореної нашою дійсністю, особливо застійними її десятиліттями. Майстерно послуговуючись іронією, гротеском, пародією, він часто.-густо доводить буденні ситуації до абсурду, оголюючи їхній дегу-манізований, деморалізований, (тобто — абсурдний) сенс. Однак поряд із комедійним струменем в оповіданнях Б. Жолдака не менш відчутний і трагічний, трагікомічний — ось як •я назвав би його.
Іронічна проза, на превеликий жаль, не набула в нас ще того поширення, як у інших літературах. Річ, гадаю, не лише в тім що така традиція у нас стрімко увірвалася на Хвильово-му, але й у фатальній монологічності мислення й художнього висловлення, культивованій, очевидно, самими обставинами життя. Під «монологічністю» я не маю на увазі відсутності діалогІв, а — значно трагічнішу для прози відсутність у ній
іншої точки зору (чи інших точок зору), що мали б виявляти-
сяі на всіх стильових рівнях, паритетно взаємодіючи з авторсь-кою, Оповідання Богдана Жолдака — одна із таких спроб у нашій теперішній літературі.
Микола Рябчук.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Не знайдено жодної ціни на цю книжку.
Реклама
Rambler's Top100